anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak II Etapu po zakonczeniu I etapu

GEEKOWNIA
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  dzien dobry, nie aktywowano mi II etapu programu mimo spelnienia warunkow promocji. Dodatkowo I etap mial trwac miesiac + bonusowy miesiac, a u nas realnie trwal 2 tygodnie jedynie do konca listopada. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

GEEKOWNIA
#7 Wielbiciel#

Konto aktywowano 7 listopada, wiec promocja powinna trwac do 7 grudnia jako pierwszy miesiac aktywnosci plus drugi miesiac czyli do 7 stycznia. Mam na mysli promocje 1 etapu wedlug zasad przedstawionych na stronie promocji;

 

Warunki:

Nowa firma w Allegro

Czas trwania

Miesiąc, w którym założysz konto + kolejny 1 miesiąc

oznacz moderatorów

GEEKOWNIA
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  otrzymam odpowiedź jeszcze dziś? Każdy dzień zwłoki to utracone dla mnie pieniądze. Wedlug waszego systemu powinienem miec jeszcze miesiac I etapu promocji, a zamiast obiecanych dwoch miesiecy dostalem 23 dni, parodia. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@GEEKOWNIA, przepraszam Cię za czas oczekiwania na odpowiedź. 

Otrzymałam informację, że program powitalny trwał u Ciebie od 1.10 do 30.11, natomiast dopiero 16.11 aktywowałeś zniżki na swoim koncie. Program Powitalny jest przyznawany w ciągu 2 dni roboczych od momentu rejestracji konta firmowego. W Twoim przypadku miało to miejsce 19.10. Można było z niego korzystać już 21.10.2021 r. Zniżki obowiązują od momentu aktywowania, można z nich skorzystać od momentu przyznania.

Niestety nie zakwalifikowałeś się do II etapu, dlatego nie został on przyznany. Warunek ilości promowanych ofert był spełniony, natomiast nie spełniłeś warunku obrotu. Więcej na ten temat znajdziesz w pkt. 10 regulaminu. Do etapu przechodzisz, gdy zrealizujesz wszystkie cele.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@GEEKOWNIA To teraz już wiesz, że regulamin jest potwornie skomplikowany i trudny do zrozumienia Nawet osoba z moderacji musiał pytać dział prawny, jak to działa. Teraz zastanów się, dlaczego ten regulamin nie jest krótki i prosty 🙂 

oznacz moderatorów

GEEKOWNIA
#7 Wielbiciel#

Co najlepsze moje konto zostało aktywowane dopiero 7 listopada i to nie z mojej winy, tylko allegro, które nie potrafi rozpoznać przelewu. Przed 7 listopada nie mialem mozliwosci korzystania z konta. Tak czy inaczej konczymy przygode z allegro i przechodzimy do konkurencji oraz startujemy z wlasna strona. Handel na allegro przy tych prowizjach nie ma sensu, szczegolnie jesli allegro tworzy „strefe okazji” gdzie nakazuja sprzedawac towar 20 zl taniej niz jest u oficjalnego polskiego dystrybutora, po doliczeniu VATu i prowizji dla allegro nie da się wyjść nawet na zero. Nie wiem jak reszta, ale my nie mamy kilkuset tysiecy zl na wyrzucenie w błoto, bo o zysku nie ma tu mowy. Allegro jest ok w ramach promocji do nowych klientow, ale to byloby na tyle. Dodatkowo caly serwis jest przepelniony podróbami typu POKEMON GO, gdzie od razu widac ktora aukcja to podróba, ale allegro ich nie usuwa nawet po zgloszeniu, bo sami zarabiaja na sprzedaży tych podrób poprzez prowizje. 😉 

oznacz moderatorów