anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak ocen od kupujących

MAMY ROZWIĄZANIE!
ambsklep
#8 Zapaleniec#

czy na allegro nie ma możliwości zmobilizować kupujących do wystawienia oceny?

ewentualnie może nie głupim rozwiązaniem było by ustawienie z automatu jeśli nie ma oceny w określonym czasie wpisanie maksymalnej oceny?

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
LEW433
#21 Demiurg#

@ambsklep Obowiązek a niby dlaczego? Jest tzw czas na wystawienie komentarza i jakbyś chciał żeby to miało być?

oznacz moderatorów
ambsklep
#8 Zapaleniec#

jako sprzedający trzeba spełnić standardy jakości sprzedaży i obsługi a kupujący którzy mają delikatnie mówiąc w powarzaniu zasadność wystawiania komentarzy znaczy nie mają zastrzeżeń do transakcji czyli są zadowolenie.

w przeciwnym wypadku napewno wykorzystają możliwość okazania swojego niezadowolenia.

 

reasumując 

transakcja

brak oceny mimo że allegro przypomina mailowo o ocenieniu transakcji w c zsie 4-6 tygodni.

uznanie za udane zakupy

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Czyli jak nie ma tzn. że bardzo dobrze!

oznacz moderatorów
ambsklep
#8 Zapaleniec#

dokładnie.

jakie są powody nie wystawiania opinii przez kupującego??

głównie brak chęci, on już kupił co chciał i mu na tym nie zależy.

sprzedającemu zależy

oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

Witaj @ambsklep ,

brak oceny pozytywnej może oznaczać, że nabywca jest niezadowolony z przebiegu transakcji. W takim przypadku Allegro powinno wyręczać kupującego i po upływie określonego czasu automatycznie wystawiać negatywa z najmniejszą liczbą gwiazdek.

Pozdrawiam.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

No tak, kupujący był niezadowolony, ale negatywa nie wystawił, bo pewnie się bał... komentarza odwetowego od sprzedającego🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@Client:79179573  Takie głupie pomysły to powinieneś zgłaszać na jakieś forum absurdów i tam złotymi zgłoskami by je wyróżniali 

oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

Witaj @mwmonety ,

domniemanie, że klient jest niezadowolony, bo nie wystawił pozytywa jest tak samo uprawnione, jak domniemanie, że klient jest zadowolony, bo nie wystawił negatywa.

Pozdrawiam.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
ambsklep
#8 Zapaleniec#

Nie rozumiem tej logiki jaknkupie i mam uwagi  zgłaszam bo chce odzyskać  fundusze bądź  przelać swoje niezadowolenie na gwiazdki i popsuć opinię chroniąc kolejnych kupujących.

Jak kupie nie muszę  nic robić 

Mam co chciałem  i w nosie mam  oceny 

oznacz moderatorów
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@mwmonety  to konto - Client:79179573 - to jakaś marna prowokacja, ciężko się czyta jego "genialne" pomysły 🤣

 

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@Client:79577720  Ten typ tak ma jego sprawa a pisząc tokiem myślenia allegro jest to jego subiektywna ocena z którą nikt nie musi się zgadzać. 

oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

@Client:79577720 Chcesz zobaczyć coś naprawdę marnego? To patrz: "to mój ostatni post na tym forum (na ten moment podjąłem taką właśnie decyzję), gdyż nie mam zamiaru poświęcać swojego prywatnego czasu na uczestniczenie w cyrku, w którym najwięcej do ugrania ma ten, który najgłośniej ujada."  

 

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@ambsklep allegro mobilizuje kupujących do działania i to mocno spamując ich konto mailowe

dowiesz się tego jak szanowny Kupujący wystawi negatywa po 2 miesiącach od zakupu

oznacz moderatorów
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@ambsklep pozostaje jedynie zachęcanie 🙂 Np. konkurs dla kupujących - wystaw komentarz i w treści napisz "hasło". Każdy taki komentarz bierze udział w konkursie w którym do wygrania jest "coś" 🙂 

 

oznacz moderatorów
Monnia_2008
#8 Zapaleniec#

PISZECIE MOBILIZOWAĆ NAGRODY I ROŻNE TAM

A CZY NIKT NIE POMYŚLAŁ ŻE ALEGRO NIE CHCE KOMENTARZY

JA NIE MAM MOŻLIWOŚCI WYSTAWIENIA A CHCIAŁBYM .

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Monnia_2008 Twoje konto zostało zablokowane, dlatego nie masz takiej możliwości. Odzyskasz pełny dostęp do konta, kiedy wyjaśnisz sprawę blokady z Działem Bezpieczeństwa: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów