anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwrotu wpłaty dla kupującego

MAMY ROZWIĄZANIE!
LUCKYHOME_OUTLET
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry Bardzo proszę Panie moderatorki o pomoc czy podpowiedz . W niedzielę 3.12 o 9:52 Pan kupił produkt jednak chwilę później się rozmyślił i anulował zamówienie więc żeby nie marnować czasu od razu zleciłam zwrot wpłaconych pieniędzy .  O 14 :24 dostałam wiadomość że zwrócono pieniądze i myślałam że tradycyjnie wszystko ok Allegro do 2/3 dni je zaksięguje i po temacie . Jednak dziś Pan kupujący pisze że pieniądze do niego nie dotarły . Moją pierwszą reakcją była prośba o dokładne sprawdzenie konta które było obciążone płatnością Dodam jeszcze że Pan również otrzymał wiadomość e-mail o tym że zleciłam zwrot poniesionych kosztów jednak do tej pory nie dotarły . Bardzo proszę jeśli jest taka możliwość o sprawdzenie sprawy 

może coś pomoże nr zwrotu 

fdb9bd86-91cf-11ee-b9cc-0d6016076b62

 
tu na wszelki wypadek nr. zamówienia 
3ab40e40-91b9-11ee-a63f-4f49b278a89b
 
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@LUCKYHOME_OUTLET kupujący za to zamówienie zapłacił poprzez Allegro Pay, więc Twój zwrot nie trafi na jego konto bankowe, tylko powiększy jego saldo w tej usłudze. Ty ze swojej strony zrobiłeś wszystko poprawnie, więc nie musisz się o nic obawiać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
LUCKYHOME_OUTLET
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję ślicznie za podpowiedz nie ukrywam że się przestraszyłam bo to pierwsza taka sytuacja . Teraz już będę wiedziała żeby sprawdzić jeszcze taką możliwość . jeszcze raz dziękuję i dobrego wieczoru życzę 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@LUCKYHOME_OUTLET drobiazg i polecamy się na przyszłość. Ja również życzę dobrego wieczoru i do usłyszenia 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów