anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co to jest ? Często powtarza się

azotox
#8 Zapaleniec#

Rany Julek!

Coś poszło nie tak.

Jeżeli sytuacja się powtarza, to zgłoś ten przypadek obsłudze klienta załączając kod błędu.

Pomoże nam to w szybszym rozwiązaniu Twojego problemu.

Kod błędu: 78d511ffe803561a
oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

pinsplash
#21 Demiurg#

@azotox  bład Allegro.... ( jeden z..) Rany Julek.jpg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

azotox
#8 Zapaleniec#

Ja niestety dostaję taką stronę praktycznie za każdym razem po połączeniu z Allegro. Załączyłem kod błędu zgodnie z sugestią i oczekuję na wyjaśnienie od obsługi. Nie znalazłem innej możliwości zasygnalizowania błędu.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@azotox Coś takiego pokazuje mi się tylko tutaj, na Allegro Gadane. Ma to miejsce wtedy, gdy prowadzone są jakieś prace związane z funkcjonowaniem forum - wtedy chwilowo jest ono niedostępne. Komunikat mógłby zostać zmieniony, to Rany Julek jest jakieś takie głupawe, ma być zabawne, a jest denerwujące.

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

"to Rany Julek jest jakieś takie głupawe, ma być zabawne, a jest denerwujące."

W dodatku stereotypowe, karykaturalne przedstawianie rdzennych Amerykanów jest postrzegane jako rasizm i mowa nienawiści. Chyba już czas zmienić ten głupkowaty komunikat na coś poważniejszego. To samo dotyczy form używanych w mailingu - walenie klientowi na "ty" nie wygląda profesjonalnie.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Faktycznie, tam powinni sobie wkleić karykaturę typowego kombinatora z łóżkiem polowym ze zlikwidowanego Stadionu dziesięciolecia.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:79179573 , @xyz96 jesteście przezabawni, chyba zacznę częściej zaglądać na forum 😁. Ubawiliście mnie dzisiaj wyjątkowo. Dzięki 👍

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

To jeszcze nic, czarna lista to dopiero przejaw rasizmu 😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@vonNogay Śmiejesz się, a tymczasem w zeszłym roku niektórym (firmom) tak odbiło na punkcie źle pojętej poprawności politycznej, że w oprogramowaniu (np. rozszerzeniach do przeglądarek) poznikały białe/czarne listy (w sensie ich nazwy zastąpione zostały określeniami bardziej poprawnymi politycznie).
Mało tego, zaczęto też kombinować co by tu zrobić z repozytoriami, by nie było w nich zależności typu master-slave (bo w jakichś chorych łbach uroiła się "myśl", że to kojarzy się tylko z jednym, a mianowicie z niewolnictwem), jak kiedyś np. w HDD i ODD na interfejsie IDE (PATA).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@azotox taki komunikat pojawia się w przypadku błędów technicznych. Z reguły więc nie widzimy go często, napisz proszę jakie kroki wykonujesz kiedy łączysz konto Allegro z Gadane oraz kiedy pojawia się wspomniany błąd. 

Dołączoną do informacji o błędzie ilustracją nie chcemy nikogo urazić. Chciałabym wyraźnie zaznaczyć, że nie akceptujemy mowy nienawiści ani rasizmu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

azotox
#8 Zapaleniec#

Tekst o błędach technicznych jest na przedmiotowej stronie. Żadna nowość. Zaczęła pojawiać się około miesiąca wcześniej i nie ma nic wspólnego z Gadane. Wyskakuje przy łączeniu się z Allegro i trzeba zamknąć tę stronę i ponownie otworzyć. Gadane tylko i jedynie "wyszło" dlatego, że inaczej nie mogłem przekazać wspomnianego błędu. Nie bardzo rozumiem co ma do rzeczy ilustracja i mowa nienawiści do mojej sprawy. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@azotox podaj mi proszę numer zgłoszenia tego błędu obsłudze klienta.

Zdanie o ilustracji i mowie nienawiści jest odpowiedzią na posty innych użytkowników.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

azotox
#8 Zapaleniec#

Rany Julek!

Coś poszło nie tak.

Jeżeli sytuacja się powtarza, to zgłoś ten przypadek obsłudze klienta załączając kod błędu.

Pomoże nam to w szybszym rozwiązaniu Twojego problemu.

Kod błędu: 78d511ffe803561a
 
 
To jest kopia mojego postu z dnia 4.01.21
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@azotox czy dobrze rozumiem, że ten błąd pojawia się kiedy tylko wchodzisz na stronę Allegro, czy to masz na myśli pisząc "wyskakuje przy łączeniu się z Allegro i trzeba zamknąć tę stronę i ponownie otworzyć"?  Jeżeli nie, napisz proszę dokładnie jakie kroki podejmujesz kiedy się pojawia.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

azotox
#8 Zapaleniec#

Teraz nastąpiła zmiana. Pierwsza strona otwiera się prawidłowo tylko dla odmiany wk....... denerwuje kilkakrotnie wyświetlające się:

"dbamy o Twoją prywatność".  Zmieniam zgody, potwierdzam wybór i jak chcę przejść do zawartości swojego konta:  kupione, obserwowane ..... ponownie wyskakuje to cholerstwo:  "dbamy o Twoją prywatność".   Może już nie dbajcie tak o moją prywatność.

Sam o nią zadbam.

Wcześniej każde wejście na stronę Allegro powodowało wyświetlenie strony z błędem, trzeba było ją zamknąć i ponownie otworzyć - wejść.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@azotox cieszę się, że nie masz już błędu, który zgłaszałeś. W sprawie komunikatu o dbaniu o bezpieczeństwo, czy mogę poprosić Cię o zrzuty ekranu?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

azotox
#8 Zapaleniec#

To jest jakieś wariactwo. Raz tak raz siak. Obecnie apiać pokazuje się strona z błędem natychmiast po wejściu na główną stronę Allegro no i oczywiście ta o dbaniu o prywatność. Porażka. Allegro już obecnie zjada własny ogon. Kilkanaście lat było OK i komuś zachciało się kombinować.Zrzut ekranu (2).pngZrzut ekranu (3).png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@azotox Dziękuję za Twoją cierpliwość, mam do Ciebie jeszcze kilka pytań, które powinny pomóc wyjaśnić Twój problem.
W sprawie Rany Julka:
-  jakiej wersji przeglądarki używasz i z jakiego systemu operacyjnego korzystasz?

- czy problem występuje na innych przeglądarkach z tego urządzenia, z którego się łączysz?

- czy taki sam problem występuje na innym łączu internetowym?

- czy korzystasz z innego urządzenia i problem występuje na wszystkich urządzeniach (jeżeli jest więcej niż jedno), które łączą się do tej samej sieci?

- czy problem występuje na tym samym urządzeniu, tej samej przeglądarce, ale na innym łączu Internetowym (jeżeli oczywiście taka weryfikacja jest możliwa)?

- czy taki sam błąd występuje na stronie https://allegro.pl/pomoc ?

W sprawie komunikatu dotyczącego RODO po zalogowaniu na Twoje konto Allegro powinieneś mieć możliwość zapisania zgody, wówczas po zalogowaniu komunikat nie powinien pojawiać się ponownie. Jeśli zaznaczyłeś zgody, a po zalogowaniu wciąż wyskakuje ten komunikat bardzo proszę prześlij nam zrzuty ekranu obrazujące kolejno wykonywane czynności. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

azotox
#8 Zapaleniec#

Odpowiedzi:

Moja przeglądarka Google Chrome 87.0.4280.141  64 bitowa.

System Windows 10 64 bitowy.

Na innych przeglądarkach różnie. Firefox strona otworzyła się prawidłowo. Brave - komunikat o błędzie. Vivaldi - otworzyła się prawidłowo. Edge - prawidłowo. Opera - komunikat o błędzie.

Po zmianie nr IP i lokalizacji na Pragę, wszystkie przeglądarki oprócz Opery otworzyły stronę prawidłowo.

Zmiana IP i lokalizacji na Wiedeń, wszystkie przeglądarki prawidłowo. Nawet Tor we wszystkich próbach otwierał stronę prawidłowo.

Na innych urządzeniach nie wykonywałem prób. Na smartfonie jest OK.

Mam tylko jednego dostawcę internetu.

Problem w tym,  że równie dobrze, gdyby próby były wykonywane kilkukrotnie wyniki byłyby bardzo różne.

Strona pomocy otworzyła się prawidłowo.

Jestem użytkownikiem Allegro od prawie 20 lat i nie miałem problemów. Używany w tej chwili sprzęt mam już około 5 lat a te yaya zaczęły wychodzić obecnie.

Nawiasem ... sorry ale mam też inne zajęcia, którym muszę poświęcić czas.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Już chyba lepsze byłoby "Łomatkoboskaallegrowa".

Tak, jakby się nie dało w ludzkim języku napisać: "Przepraszamy, awaria (prace techniczne, lub tp.)

Ula

Ula
oznacz moderatorów