anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić żeby Allegro nie odbierało punktów za terminową dostawę Ambro Express?

allforchild
#1 Nowicjusz#

Sprzedałam dwa baseny deklarowanego kuriera miałam DPD niestety gabarytowo nie weszło i zamówiłam kurierem hurtowni Ambro Express. I mimo tego, że podałam numery przesyłek i wysyłka oraz dostawa były w terminie zabrali mi punkty za terminowość dostawy. Teraz wysyłam kolejny basen i boję się, że znowyu bedę miała zabrane punkty... co mogę w tej sytuacji zrobić? @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@allforchild W pierwszej kolejności usuń metody dostawy ze swoich cenników, które nie obsługują gabarytów Twoich paczek 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

allforchild
#1 Nowicjusz#

Dobrze, zrobię to. Ale czy mogę zrobić coś jeszcze z tym zamówieniem w trakcie realizacji, żebym nie miała zabranych tych punktów? 🙂

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@allforchild Dodaj na czas numer listu przewozowego. Jeśli punkty zostaną odjęte, to podaj mi numer tego zamówienia — sprawdzimy, czy można to wykluczyć. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

allforchild
#1 Nowicjusz#

Już mam dodane numery listu przewozowego, czas na wysyłkę mam do dziś do 23:59, do jutra do 23:59 czas dostawy. Dziękuję za odpowiedź 🙂

oznacz moderatorów