anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas dostawy allegro zakłamuje klentow

MAMY ROZWIĄZANIE!
Casemi1
#9 Pomysłodawca#

Oferta wystawiona zaznaczam odpowiedni czas wysyłki. Jest wysyłka i czas zupełnie inny. Wg allegro jutro mam wysłać czego nie zrobię bo mam na to 3 dni. Po co tak okłamywać klienta żeby obniżyć nasze punkty?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Casemi1 Wskaż proszę przykład zamówienia, którego dotyczy zgłoszenie. Sprawdzę to. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Casemi1
#9 Pomysłodawca#

Np nr oferty 15178507904

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Casemi1 Czas na wysyłkę zamówienia nr f5f4fdf0-daba-11ee-9329-f58260e80758 masz do 8.03 zgodnie z deklaracją w ofercie. Natomiast Ty mówisz o sugerowanym czasie wysyłki, aby zamówienie dotarło zgodnie z przewidywanym czasem dostawy, jaki widział kupujący w momencie składania zamówienia. Jeśli nie chcesz, aby takie sytuacje miały miejsce, nie wysyłaj zamówień przed deklarowanym czasem, nawet jeśli masz taką możliwość

Dodatkowo w zakładce "skuteczność wysyłki" znajdziesz opcję wyłączenia dostawy szybszej niż Twoja deklaracja. 

w_kiwi_0-1709665361812.png

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Casemi1
#9 Pomysłodawca#

Jakiś jeszcze potrzeba numer? 

oznacz moderatorów
iglakiwolsztyn
#9 Pomysłodawca#

Allegro nie podaje czasu jaki deklarujesz tylko przewidywany czas nadania i dostawy obliczany na podstawie algorytmów allegro biorących pod uwagę czas w jakim wysyłałeś do tej pory swoje paczki. Można to wyłączyć w "skuteczność wysyłki" na 10 dni i powtarzać zabieg w nieskończoność. Nie pierwszy i nie ostatni debilizm allegro !!!

oznacz moderatorów
Casemi1
#9 Pomysłodawca#

dziekuje o 10 dniach niedoczytałem

oznacz moderatorów