anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy będzie likwidacja reset "uwolnienie" kupujących z list Moi nieaktywni kupujący

Mariusz0084
#7 Wielbiciel#

Od pewnego czasu nastąpiły zmiany w zasadach zakładki "Moi nieaktywni kupujący" i tutaj mam pytanie, a mianowicie: czy Allegro będzie robiło reset/czyszczenie list, czy jeśli ktoś został kiedyś dodany do listy MNK, to będzie automatycznie "uwolniony". Chodzi i to, że kupowałem zawsze bez jakichkolwiek sprzeczek czy problemów części do dalszej odsprzedaży od jednej firmy wystawiającej na Allegro i w pewnym momencie gdzieś w drugiej połowie 2023 roku bez wyraźnej przyczyny sprzedający dodał mnie do tej listy, przez co uniemożliwił mi robienie u niego zakupów. Podejrzewam go o próbę wyeliminowania mnie z oferowania tych samych produktów. Pytałem o co chodzi poprzez wiadomości- brak odpowiedzi, telefonów nie odbiera.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Mariusz0084 Jeśli takie ustalenia się pojawią, to z pewnością będziemy informować o tym w Aktualnościach. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Mariusz0084
#7 Wielbiciel#

Czyli na dzień dzisiejszy nic nie mogę zrobić, bo sprzedający nie odpowiada na moje prośby o wyjaśnienie i usunięcie mnie z listy. Mogę jedynie założyć nowe konto, a to i tak nic nie da, bo jak zobaczy moje dane, to też nic mi nie sprzeda.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Mariusz0084 Załóż sobie inne konto i z niego spróbuj kupić . Teraz sprzedawca musi mieć konkretny powód by wpisać kogoś do swoich "nielubianych kupujących" .

oznacz moderatorów

Mariusz0084
#7 Wielbiciel#

Podejrzewam, że jak zobaczy moje imię i nazwisko oraz adres, to i tak nie sprzeda i będę musiał się z nim "bujać" i ostatecznie anulować zakup, lub założyć spór.

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

wątpię ze przez kupowanie ktoś dodał cię do czarnej listy pewnie przez zwroty 

oznacz moderatorów

Mariusz0084
#7 Wielbiciel#

Możesz sobie wątpić, ale fakty są takie jakie są. Człowiek jest specyficzny, nie chce sprzedać na raz większej ilości, tylko bawić się w detalistę. Na jednej aukcji ma "wystawiam fakturę", a na innej z tej samej kategorii części "nie wystawiam faktury" i sprzedaje tylko Klientom indywidualnym. Nie ma opcji Smart na aukcjach. Ja podejrzewam tylko jedno: wyeliminowanie mnie ze sprzedaży tego samego produktu, co on. Nie wiem dlaczego, ale tak jest. Zawsze kupowałem i było w porządku, zakup, płatność, dostawa zawsze jak należy. Nigdy nie robiłem mu zwrotów czy nawet reklamacji. Zawsze pozytywny komentarz, a i tek nie chce mi sprzedać towaru, nawet telefonu nie odbiera. Czy to nie jest dziwne?? A może wyczerpuje to znamiona nieuczciwej konkurencji??

oznacz moderatorów