anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jeśli konto nie jest jeszcze zweryfikowane, to otrzymam wypłatę?

MAMY ROZWIĄZANIE!
FivemSkrypty
#2 Obserwator#

Jak wypłaciłem pieniądze i przyszło mi normalnie na e-mail, że zostało wysłane zlecenie o wypłacie środków, 
jak mam jeszcze w toku weryfikację, to przyjdą mi pieniądze na konto czy jak to wygląda, bo na rachunku normalnie jest moje konto bankowe na które wypłacam. 
Na rachunku piszę jeszcze operator "PayU"

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Jak to były pieniądze na przelewach 24 to powinny przejśċ Jak były na Payu to nie powinieneś mieć możliwości wypłaty. Dopiero 24h po aktywacji.

oznacz moderatorów
FivemSkrypty
#2 Obserwator#

Mogłem normalnie wypłacić i też przyszło mi na e-mail rachunek i że wypłacam od allegro.

oznacz moderatorów
FivemSkrypty
#2 Obserwator#

Bo w środki i historia operacji, mam normalnie, że wypłata środków PayU

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Wiesz co spytaj moderację. Bo to dziwne. Masz weryfikacje- wypłacasz. Nie masz to nie masz możliwości kliknięcia na wypłać. A tu niby nie masz ale masz... @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak nie ma aktywacji to środki nie przejdą, a po aktywacji jest 24godz, blokada bezpieczeństwa.

oznacz moderatorów
FivemSkrypty
#2 Obserwator#

Okej, czyli jak nie mam jeszcze aktywowanego konta to nie mogę wypłacić pieniędzy, jest blokada?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@FivemSkrypty Twoje konto jest aktywne i nie masz blokady wypłat, środki do koca dzisiejszego dnia powinny być na Twoim koncie do końca dzisiejszego dnia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
FivemSkrypty
#2 Obserwator#

Okej dziękuje za odpowiedź, bo tam mi pisze weryfikacja przelewy24 i tam muszę swoją tożsamość zweryfikować(dowód wysłać) i mam w toku i nie wiedziałem jak dokładnie to wygląda.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wypłacasz te które są aktywne i już.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

A  w ten sposób to jak ktoś Ci przelewami to nie dasz rady wtedy wypłacić.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@FivemSkrypty nie ma sprawy! Wyjaśnię jeszcze, żeby wszystko było jasne. Mamy dwóch operatorów płatności na Allegro PayU i Przelewy24.
Wypłaty od PayU masz aktywne, a to właśnie na saldzie tego operatora były środki do wypłaty 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
FivemSkrypty
#2 Obserwator#

Dobrze już rozumiem, bardzo dziękuje.

oznacz moderatorów