anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę sprzedawać na Allegro wyłącznie z opcją odbioru osobistego?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:92899877
#7 Wielbiciel#

Mam takie proste pytanie, czy sprzedając mogę mieć tylko opcje odbioru osobistego? Nie che wysyłać przedmiotów, i chciałbym sprzedawać tylko z opcją odbioru osobistego. Dziękuję za pomoc. 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
mdrogeria
#21 Demiurg#

możesz 

oznacz moderatorów
GiardiniPolska
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

W jaki sposób to zrobić ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@GiardiniPolska to zależy czy swoje oferty chcesz wystawić na Allegro czy na Allegro Lokalnie.
Na Allegro podczas wystawiania ofert w formularzu ustalasz cennik dostawy.

la_nika_0-1647971149133.png

 

Możesz wybrać "odbiór w punkcie sprzedawcy" oraz wybrać czy udostępniasz tylko płatność z góry, za pobraniem lub obie te możliwości. Po zapisaniu będziesz mógł dodawać ten cennik przy wystawianiu kolejnych ofert. 

Na Allegro Lokalnie jest uproszczony formularz wystawiania ofert. Tutaj również podczas wystawiania wybierasz jakie metody dostawy oferujesz:

la_nika_1-1647971301815.png

Tutaj również możesz wybrać "Odbiór osobisty - płatność przy odbiorze" lub "Odbiór osobisty - przedpłata". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
fred3rg
#2 Obserwator#

Świetnie, zrobiłam tak, tylko powyżej tych ustawień (sekcja: Wybierz formy dostawy, które chcesz udostępnić w ogłoszeniu. Za dostawę płaci kupujący) są automatycznie dodawane jakieś opcje wysyłki, z których nie ma jak zrezygnować! Wtedy mimo zaznaczenia opisanych opcji z odbiorem osobistym, w podglądzie aukcji i tak pokazują się również te opcje wysyłki!

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:92899877 Tak, możesz sobie ustawić tylko odbiór osobisty. Nie narusza to żadnych zasad.

oznacz moderatorów
GiardiniPolska
#7 Wielbiciel#

W jaki sposób to zrobić ? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Client:92899877 Możesz, ale pamiętaj że mając tylko odbiór osobisty będziesz mieć znacznie mniej klientów i trudniej odzyskać zwrot prowizji w razie rezygnacji po obejrzeniu towaru na miejscu.

oznacz moderatorów
GiardiniPolska
#7 Wielbiciel#

W jaki sposób to zrobić ? Będę wdzięczny za pomoc

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Masz w zakładce metody dostawy, więc ustaw tylko odbiór osobisty.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@GiardiniPolska wyżej masz odpowiedź moderatora 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Pewnie możesz ale szczerze odradzam. Ludzie klikają dla zabawy lub złośliwie. Przy odbiorze osobistym naliczana jest od razu prowizja. Jak potem udowodnisz, że transakcji nie było? Nie bez powodu ludzie tej opcji unikają jak ognia. Na lokalnym jak osobisty to tylko z przedpłatą, inaczej za tydzień będziesz lamentował nad prowizją za niesprzedany przedmiot. Już lepiej dać to jako zwykłe ogłoszenie skoro i tak nie chcesz wysyłek.

oznacz moderatorów