anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę utworzyć kod rabatowy dla Kupujących?

Idź do rozwiązania
brownbunny
#7 Wielbiciel#

Cześć!

Proszę o pomoc. Chciałbym utworzyć kupon rabatowy do użytku wielokrotnego, który pomniejsza wartość koszyka na przykład o 5% ceny. Następnie chciałbym przekazywać takie kupony moim dotychczasowym klientom w formie zachęty do ponownych zakupów.

Uprzedzając odpowiedzi, nie mam na myśli promocji 'Zestaw produktów' oraz 'Rabat ilościowy' w zakładce Zestawy i rabaty.

W podsumowaniu zakupów jest okienko do wpisania kodu rabatowego, ale jako sprzedający nie mogę znaleźć opcji utworzenia takiego kuponu. Będę wdzięczny za podpowiedź.

kod rabatowy2.jpg

5 ODPOWIEDZI 5

Odp.: Utworzenie kodu rabatowego dla kupujących

Idź do rozwiązania
xyz96
#21 Demiurg#
Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
Gasmin_pl
#12 Orędownik#

To by się przydało. Często jako kupujący otrzymuję w przesyłce od sprzedawcy Allegro kupon rabatowy, ale do użytku we własnym sklepie internetowym tego sprzedawcy.

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
brownbunny
#7 Wielbiciel#

No właśnie, ja też często otrzymuję w paczce kupon rabatowy do sklepu internetowego sprzedawcy, co jest swoją drogą ewidentnym łamaniem regulaminu.

Skoro jest to okienko z kodem rabatowym to musi być opcja wygenerowania takiego kodu. Tylko jak?

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
kostas11
#21 Demiurg#

@brownbunny w 2014 roku była taka możliwość ale znikła, a to okienko jest też na kody i karty podarunkowe 🙂 https://kupony.allegro.pl/?utm_source=tdb&utm_medium=afiliacja&utm_content=http%3A%2F%2Fwww.rabatio....

________
Κώστας
Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
brownbunny
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź. Szkoda że nie ma takiej opcji teraz. Niepotrzebnie zrobiłem projekt wizytówki z podziękowaniem i rabatem do kolejnych zakupów. Na szczęście nie wysłałem do druku 😄

Odpowiedz
Ładowanie...