anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę utworzyć kod rabatowy dla Kupujących?

MAMY ROZWIĄZANIE!
brownbunny
#9 Pomysłodawca#

Cześć!

Proszę o pomoc. Chciałbym utworzyć kupon rabatowy do użytku wielokrotnego, który pomniejsza wartość koszyka na przykład o 5% ceny. Następnie chciałbym przekazywać takie kupony moim dotychczasowym klientom w formie zachęty do ponownych zakupów.

Uprzedzając odpowiedzi, nie mam na myśli promocji 'Zestaw produktów' oraz 'Rabat ilościowy' w zakładce Zestawy i rabaty.

W podsumowaniu zakupów jest okienko do wpisania kodu rabatowego, ale jako sprzedający nie mogę znaleźć opcji utworzenia takiego kuponu. Będę wdzięczny za podpowiedź.

kod rabatowy2.jpg

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Gasmin_pl
#12 Orędownik#

To by się przydało. Często jako kupujący otrzymuję w przesyłce od sprzedawcy Allegro kupon rabatowy, ale do użytku we własnym sklepie internetowym tego sprzedawcy.

oznacz moderatorów
brownbunny
#9 Pomysłodawca#

No właśnie, ja też często otrzymuję w paczce kupon rabatowy do sklepu internetowego sprzedawcy, co jest swoją drogą ewidentnym łamaniem regulaminu.

Skoro jest to okienko z kodem rabatowym to musi być opcja wygenerowania takiego kodu. Tylko jak?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@brownbunny w 2014 roku była taka możliwość ale znikła, a to okienko jest też na kody i karty podarunkowe 🙂 https://kupony.allegro.pl/?utm_source=tdb&utm_medium=afiliacja&utm_content=http%3A%2F%2Fwww.rabatio....

________
Κώστας
oznacz moderatorów
brownbunny
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za odpowiedź. Szkoda że nie ma takiej opcji teraz. Niepotrzebnie zrobiłem projekt wizytówki z podziękowaniem i rabatem do kolejnych zakupów. Na szczęście nie wysłałem do druku 😄

oznacz moderatorów
MM-shop
#8 Zapaleniec#

Popieram, że opcja bardzo by się przydała.
Może jakiś doświadczony sprzedawca ma jakieś obejście na to i się zechce tutaj wypowiedzieć...?🙂

oznacz moderatorów
brownbunny
#9 Pomysłodawca#

Zapytałem o tę kwestię przedstawicieli Allegro poprzez formularz. Otrzymałem odpowiedź, że na ten moment na Allegro nie ma takiej możliwości, aby uhonorować stałych klientów kodem rabatowym. Ale podziękowali ze sugestię, może kiedyś wprowadzą. Kto chętny na tę opcję, niech pisze tutaj - wyślemy im petycję 😎

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@brownbunny Najlepiej zgłosić sugestię na tym forum.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów