anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy muszę mieć allegro płatności?

MAMY ROZWIĄZANIE!
mati112211
#7 Wielbiciel#

Witam, jestem kompletnie nowy i proszę o wyrozumiałość 🙂 Z pośpiechu założyłem aukcję, tak się złożyło że osoba dała kup teraz, jak wyglądają teraz kwestie zapłaty, muszę posiadać allegro płatności, czy płatność może się odbyć poprzez podanie nr konta na czacie? 

Z góry dziękuję za odpowiedź 😉

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
Vryko
#18 Luminarz#

Klient może Ci zapłacić bezpośrednio na konto.

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
mati112211
#7 Wielbiciel#

Czyli mogę w wiadomości przez allegro napisać mu mój nr konta i jest to zgodne z regulaminem allegro?

 

oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@mati112211  Jeśli to jest aukcja na ALokalnie ktoś może się bać wpłaty na konto. Wystarczy, że w swoich ustawieniach wklepałeś swój numer konta. Kupujący wpłaci przez płatności- to jest bezpłatnie a Ty po otrzymaniu powiadomienia od serwisu o wpłacie sam sobie z płatności wypłacisz na swoje konto

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
mati112211
#7 Wielbiciel#

Tak, allegro lokalnie. W tym rzecz że przed wystawieniem nie wpisałem w allegro nigdzie swojego nr konta.

 

oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@mati112211  A teraz nie możesz w ustawieniach wklepać konta?

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mati112211 Kupujący może Ci zapłacić bezpośrednio na Twój numer konta, jeżeli mu go podasz po zakupie, ale może też zapłacić przez Allegro Finanse - wówczas pieniądze trafią do Twojej zakładki Allegro Finanse nawet wtedy, gdy nie masz ustawionych płatności Allegro. Aby je potem przelać na własne konto, trzeba dokonać aktywacji; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-aktywowac-usluge-payu-w-... i wypłacić tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

oznacz moderatorów
mati112211
#7 Wielbiciel#

Dziękuję 😉

oznacz moderatorów