anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dac7 limit transakcji

poziomk_a88
#8 Zapaleniec#

Czy np. 2 rzeczy (aukcje) sprzedane jednej osobie liczone są jak 1 czy 2 transakcje?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sprzedane zostały 2 pozycje i tyle ci policzą. Do tej statystyki liczone są sztuki a nie transakcje.

oznacz moderatorów

poziomk_a88
#8 Zapaleniec#

Jest napisane wyraźnie "30 transakcji", tylko co znaczy 1 transakcja? Wg mnie w ramach 1 transakcji można sprzedać 10 przedmiotów.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Mozna sprzedać i 20, transakcja jasno jest. Tam są 2 parametry transakcja - limit i 2000 Euro- limit.

oznacz moderatorów

poziomk_a88
#8 Zapaleniec#

Zdecyduj się, bo sam sobie zaprzeczasz...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nic nie zaprzeczam, masz limit transakcji- nie ilości sztuk, i masz limit kwotowy- nie do jednej transakcji tylko całości . Są 2 parametry.

DAC7, to tam mowa jest o przekroczeniu kwoty 2000 euro i chodzi tu o przychód, a nie o dochód (inaczej zysk) lub 30 transakcji raporcie nie będzie info na temat tego co się sprzedało, lecz tylko o ilości transakcji, łącznej ich kwocie i pobranej prowizji (też sumarycznie). Nie da się z tego wyciągnąć ani co się sprzedało, ani komu, ani czy była to sprzedaż z zyskiem czy stratą

oznacz moderatorów

poziomk_a88
#8 Zapaleniec#

Nie są liczone sztuki a transakcje! Sprzedaż 2 rzeczy z 1 aukcji to 1 transakcja a nie 2.

oznacz moderatorów

marcinsalata95
#9 Pomysłodawca#

Mi dzisiaj na chacie stwierdzili, że jeżeli ktoś kupił np. 6 różnych przedmiotów i zapłacił za to w JEDNEJ płatności i kupił to w JEDNEJ transakcji (jest numer transakcji, jeden dla wszystkich) to allegro traktuje to jako 6(!!!) transakcji. Przecież to jest śmiech na sali

oznacz moderatorów

poziomk_a88
#8 Zapaleniec#

Dokładnie tak jest, dostałam odpowiedź z Allegro.

6 tych samych przedmiotów (np. miałeś 10szt wystawione, a ktoś kupił 6szt) to 1 trqnsakcja, 6 różnych przedmiotów to 6 transakcji.

oznacz moderatorów