anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

darmowe wyróżnienia

wiki0441
#13 Ambasador#

Witam, dostałam od allegro noworoczne wyróżnienia na 50dni. Mam też możliwość włączenia darmowego wyróżnienia na 10dni kilku konkretnych ofert. Jedna oferta jest w obu programach. Z oferty noworocznej ma jeszcze wyróżnienie na 9dni. Już wyłączyłam ją z końcem okresu wyróżnienia. Czy jeśli teraz uruchomię to drugie wyróżnienie, to ich okresy się zsumują, czy pokryją?

Proszę o konkretną odpowiedź  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Z góry dziękuję

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 upewniam się jak to będzie rozliczone, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

Ok, dziękuję, będę czekać.

oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

@la_nika przypominam się. Czy coś wiadomo w tej sprawie?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 Jeszcze nie otrzymaliśmy odpowiedzi. W imieniu Moniki proszę Cię o jeszcze chwilę cierpliwości. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

@w_kiwi rozumiem, ale teraz mam już tylko 3 godziny na aktywację oferty, więc ją aktywuję i sama sprawdzę. Nie sądziłam, że to pytanie jest tak trudne, że od 26 lutego nadal nie ma odpowiedzi.

oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  odpowiedź brzmi: nie sumują się. Miałam 2 dni do końca wyróżnienia. Aktywowałam nowe wyróżnienie na 10 dni. Wyróżnienie przedłużyło się do 10 dni, a nie do 12. Dobrze, że zaczekałam do ostatniej chwili. Swoją drogą to nie fair. Okresy wyróżnień wg mnie powinny się sumować. Przekażcie proszę tą informację działowi, który powinien to wiedzieć, a nie wie. Cieszę się, że mogłam Wam pomóc.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 przepraszam, że czekałaś na odpowiedź!
Jeśli aktywuje się dwie zniżki w tym samym czasie to okresy się pokryją (nie będą się sumować), więc na przyszłość nie ma sensu aktywować dwóch zniżek na wyróżnienie za 0 zł, które terminowo będą na siebie nachodzić. Wyłączenia wyróżnienia nie wpływa na zsumowanie zniżek, jeśli zniżka zostanie aktywowana, to jest aktywna do końca okresu, nie można jej dezaktywować. Wyróżnienie można wyłączyć, ale nie zniżkę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów