anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Darmowe wyróżnienie oraz 50% prowizji za sprzedaż w licytacjach od 1 zł - pomocy

MAMY ROZWIĄZANIE!
pccd
#9 Pomysłodawca#

Witam,

chcę wystawić licytację z darmowym wyróżnieniem ale pokazuje mi opłatę za wyróżnienie 19 zł w formularzu wystawiania. Wybrałem czas trwania aukcj 10 dni.  Zniżkę aktywowałem. Czy tak ma być?  Czy dopiero jak wystawię przedmiot to wyróżnienie pokaże się za darmo?

Pozdrawiam allegrowiczów

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zasadniczo to po wprowadzeniu opisu aukcji ,przed kliknięcie "wystaw" powinno się wyświetlać 0 zł za wyróżnienie (dawno nie wystawiałem z wyróżnieniem ale tak kiedyś było) .Zawsze możesz upewnić się i podpytać na czacie kogoś z dyżurnych moderatorów.

oznacz moderatorów
pccd
#9 Pomysłodawca#

i tak zrobiłem, jutro mam dostać odpowiedź.

Dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Daj znać co ci odpiszą ,przyda się innym .

oznacz moderatorów
pccd
#9 Pomysłodawca#

ok

oznacz moderatorów
sokoliwzrok
#9 Pomysłodawca#

mam to samo też wyświetla się 19zł a nie 0

 

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Powiem szczerze że nie wiem o co chodzi .Sam sprawdziłem i chcąc wystawić tak jak piszecie mnie też się wyświetla 19 zł a też mam aktywowaną tę usługę .Proszę o interpretację nasze nieodzowne i zawsze czujne moderatorki  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  .Co wy na to?

oznacz moderatorów
bruniekbis
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  U mnie od kilku godzin, też woła 19zł, przy 1zł/10dni, więc przestałem próbować. Ciekawe, ilu ludzi tego nie zauważy i nabije sobie rachunek 10/100/lub 1000x19zł?

oznacz moderatorów
Franka58
#9 Pomysłodawca#

U mnie to jeszcze ciekawiej- w jednej kategorii pojawia się opcja tylko 19 zł ale w innej 2,90 zł co 10 dni. Nie będę ryzykowała bo kiedyś z powodu innej awarii Allegro z powodu której naliczyło mi dodatkowo ok. 1000 zł nigdy Allegro mi tej kwoty nie zwróciło. Dzisiaj trzeba sobie dać sposób z wystawianiem. 

oznacz moderatorów
Franka58
#9 Pomysłodawca#

 Czy w Allegro wszyscy śpią od wczoraj od 12? Wciąż sprawa nie działającej promocji wyróżnień za 0 zł nie jest załatwiona. Ciekawe czy w związku z tym przedłużą działanie promocji? Hehe to taka ironia

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Franka58@bruniekbis@pccd - poprosiłam o weryfikację Waszych zgłoszeń. Otrzymałam potwierdzenie, że Wasze konta mają tę promocję aktywną. Formularz wystawiania ofert niestety nie uwzględnia przyznanych w Centrum Zniżek promocji, stąd informacja o naliczeniu opłat.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
sokoliwzrok
#9 Pomysłodawca#

Proszę o komentarz admina. próbowałam wystawić licytację na 10 dni od 1zł korzystając niby ze zniżki darmowe wyróżnienie ale przy próbie wystawienia nalicza sie 19zł. Dlatego moje pytanie czy działa ta zniżka darmowe wyróżnienie w licytacjach?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@sokoliwzrok, zweryfikuję, co jest tego przyczyną. Proszę Cię o chwilę cierpliwości. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@sokoliwzrok, otrzymałam informację, że ta promocja jest aktywna na Twoim koncie. 

Formularz wystawiania ofert nie uwzględnia przyznanych w Centrum Zniżek promocji - stąd informacja o naliczeniu opłat. Natomiast jeżeli oferta spełni warunki promocji, a Ty potwierdzisz udział w promocji w zakładce Moje Allegro > Moja Sprzedaż > Usługi dla Sprzedających > Centrum Zniżek, opłata nie zostanie naliczona. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Pers1990
#7 Wielbiciel#

Czy promocja dotyczy aukcji tylko od 1 zł? Czy można wystawić aukcję np. od 10 czy 20 zł i nie będzie naliczana opłata za wyróżnienie oraz będzie przyznany rabat 50% za prowizję? 

Darmowe wyróżnienie oraz 50% prowizji za sprzedaż w licytacjach od 1 zł

oznacz moderatorów
AvanaShop
#7 Wielbiciel#

Czy ktoś próbował wystawiać licytacje od 1zł mimo pojawiania się opłaty za wyróżnienie 19zł? Mam dokładnie tak samo. Podobno opłata nie będzie się naliczać, tak twierdza moderatorzy, ale jakoś temu nie ufam. Sprawdził to już ktoś na własnym przykładzie i może się podzielić?

oznacz moderatorów
pccd
#9 Pomysłodawca#

Licytacja wystawiona, opłata za wyróżnienie 0 zł czyli wszystko ok 🙂

oznacz moderatorów