anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moje konto zostało zawieszone?

MAMY ROZWIĄZANIE!
krystiank98
#8 Zapaleniec#

Witam, dostałem maila że moje konto zostało zawieszone ponieważ ''potrzebna jest dodatkowa weryfikacja'' to jest normalne? Dzisiaj sprzedałem produkt który klient już opłacił i nie wiem co teraz robić :(. Miał ktoś podobną sytuacje?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Tak, Allegro zapewne czeka na realizację sprzedaży. Szczegóły pytaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65

oznacz moderatorów
krystiank98
#8 Zapaleniec#

@LEW433 czyli jak wyśle te zdjęcia weryfikacyjne to będzie ok?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@krystiank98 Jeżeli realizacja sprzedaży przebiegnie prawidłowo będzie Ok. Może zapytać przez ten link albo jeszcze : @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@krystiank98 

Przecież @LEW433 tego nie wie 🙂

Kontaktuj się tylko z Allegro w tej sprawie, wyślij wszystko, czego potrzebują i poproś o odblokowanie konta.

oznacz moderatorów
krystiank98
#8 Zapaleniec#

proszę o pilną pomoc w tej sprawie @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@krystiank98 Nasz pracownik poinformował Cię przed chwilą, że postaramy się sprawdzić przesłane przez Ciebie zdjęcia najpóźniej jutro, dlatego poczekaj proszę cierpliwie na odpowiedź od nas w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@krystiank98 Jeśli dopiero zaczynasz sprzedawać na Allegro i nie masz jeszcze wystarczającej ilości pozytywnych opinii a twoje oferty są w dość wysokich cenach portal dla bezpieczeństwa domaga się potwierdzenia twoich danych i nie jesteś w tym wyjątkiem bo wielu takie wytyczne otrzymuje.

oznacz moderatorów