anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego musze płacić za przesyłkę którą klient odebrał?

MAMY ROZWIĄZANIE!
modne_kreacje
#7 Wielbiciel#

Witam
Zastanawia mnie fakt, że tym razem gdy klient zakupił przedmiot z usługą SMART po odebraniu paczki o 13:19 o godzinie 13:21 w panelu rozliczenia z allegro pojawiła mi się należność do zapłaty za to zamówienie za przesyłkę. 
Generując etykietę nie było problemu - została bez dodatkowych opłat nadana. Kwota do zapłaty pojawiła się po odebraniu przesyłki przez osobę kupującą. Wcześniej tak nie było przy wyborze przesyłek SMART. 

nr zamówienia:  14837731598

 

Inpost kieruje nas do ALLEGRO , aby wyjaśnić. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@modne_kreacje Opłata została naliczona zgodnie z cennikiem dostępnym w Załączniku nr 4 Regulaminu Allegro:

nat_not_0-1704208388308.png

Nie ma tu błędu.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
modne_kreacje
#7 Wielbiciel#

Dlaczego wcześniej nie było dodatkowych kosztów ? 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@modne_kreacje dlatego ,że nie chciało Ci się zagłębić w regulamin oraz cenniki , wszystko jest jasne tylko odrobina chęci .

oznacz moderatorów
modne_kreacje
#7 Wielbiciel#

Wcześniejsze produkty tez były w takiej samej cenie 😄 

ale dzięki za odp , poczytam dokładniej wszystko 😉 

oznacz moderatorów
modne_kreacje
#7 Wielbiciel#

Czyli jeśli ustawiłem możliwość przesyłek ze SMART to jest to jedynie 0 koszt dla kupujących a mniejszy niz normlanie dla sprzedawcy, tak? 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@modne_kreacje yhmmmm.... zgodnie z podanym cennikiem przez @nat_not , ot taki smaczek od allegro /.

oznacz moderatorów
modne_kreacje
#7 Wielbiciel#

Czyli allegro pobiera opłatę za SMART za przesyłki od kupujących i od sprzedawców w takim razie. Dwie należności za to samo. Poczytam dokładniej wszystko 😉 

oznacz moderatorów