anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę dodać produktu z moim kodem EAN do katalogu produktów Allegro

WarsztatNadruku
#10 Popularyzator#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

 

Witam 

Chciałam zrobić porządek z ofertami które nie są spięte z katalogiem produktów Allegro. Dotyczy to głównie ofert na odzież z nadrukami przy których dodajemy swoje kody EAN (mamy je wykupione i aktywne).

Niestety przy próbie dodania naszych kodów w katalogu nic nie wyskakuje, czy zatem powinnam takie oferty wystawić jeszcze raz jako nowy produkt i wtedy przypisać im nasz kod EAN?

 

Sytuacja dotyczy na przykład oferty z poniższego linku:

https://allegro.pl/oferta/koszulka-meska-3xl-extra-dry-z-wlasnym-nadrukiem-14339208938

  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@WarsztatNadruku Cześć, a w jaki dokładnie teraz sposób próbujesz połączyć ofertę z produktem? Być może nic nie wyskakuje, bo produktu nie ma w Katalogu - wtedy należy go utworzyć właśnie z poziomu formularza wystawiania oferty 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

WarsztatNadruku
#10 Popularyzator#

Wchodząc w edycje oferty próbuje dodać produkt w sekcji "produkty w ofercie" 

Zrzut ekranu 2024-06-27 o 12.21.49.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@WarsztatNadruku Rozumiem - napisz do nas tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt. Stworzymy dla Ciebie produkt i będzie można go wybrać z "Wybierz produkt z katalogu" 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

WarsztatNadruku
#10 Popularyzator#

Jeśli jest opcja to wole sama stworzyć produkt, tak jak ma być a nie po waszemu. 
Już kilka razy prosiliśmy Wasz zespół o poprawne połączenie innych produktów w wielowariantowość i za każdym razem wszystko działa max 2-3 tygodnie. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@WarsztatNadruku Sprawy z wielowariantami niestety trwają nieco dłużej — ale to zgłoszenie trafiłoby na inną kolejkę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

WarsztatNadruku
#10 Popularyzator#

ogarnięcie jednego produktu w wielowariantowość zajęło Wam ostatnio ponad 3 tygodnie... rozumie macie dużo zgłoszeń..tylko szkoda że jak już coś spieliście to działało to poprawnie 2 tygodnie...potem znów czekaliśmy na poprawę... podziałało 2-3 dni i znowu się wszystko rozwaliło...

I nie jestem zapewne jedyną osobą która ma dość takiego podejścia z Waszej strony...dlatego wolę sobie sama dodać nowy produkt na naszych kodach EAN, a nie czekać któryś tydzień jak ktoś u was to zrobi. 

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@WarsztatNadruku W takim razie musisz wystawić ofertę, żeby utworzył się produkt. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Z tym wystawianiem to jest normalnie "obłęd". Ja miałem 100% połączonych ofert z katalogiem. Część oczywiście niewłaściwie - bo Allegro nakazywało połączenie oferty z niewłaściwym produktem z katalogu, lub wystawienie oferty bez powiązania. 

A potem przenosili oferty do innych kategorii, odłączali moje oferty od produktów z katalogu (które połączenia wcześniej wymuszali). Jak przy wystawianiu oferty chciałem wpisać innego producenta - to nie zostawał on uznawany i musiałem wystawiać zgodnie z tym, co Allegro kazało.

Teraz mam część ofert poodłączanych z katalogu produktów,  część z nazwą "marka" niewłaściwą (a przy wystawianiu  nie ma opcji "marka") - inne według jakiegoś nieznanego schematu Allegro. Wcześniej były prawidłowo podłączone, a potem nie..

oznacz moderatorów

WarsztatNadruku
#10 Popularyzator#

@AGD-SERVICE jak wystawiałam oferty na samym początku i je połączyłam sama to wszystko działało jak trzeba, potem Allegro zaczęło wprowadzać swoje zmiany i wszystko się rozwaliło... i tak jest po dziś dzień. 

 

oznacz moderatorów