anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Client:97059836
#7 Wielbiciel#

Witam, zalozylem swoje konto i podajac imie/nazwisko dałem pierwsze litery imienia i nazwiska.
sprzedałem ostatnio rzecz na allegrolokalnie i nie pozwala mi wyplacic, poniewaz mam za krótkie imie i nazwisko

czy jest szansa zmienic?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

Właśnie ponosisz konsekwencje swojego działania, dane konta Allegro i konta bankowego muszą być takie same, Najpierw spróbuj zmienić nazwę(dane) na koncie Allegro: https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów
Client:97059836
#7 Wielbiciel#

no dobra to będę czekał na odpowiedź supportu allegro 😕

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:97059836 Zamów tam rozmowę, wszystkiego dowiesz się od ręki.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Client:97059836   Ale co chcesz zmienić?  Nazwisko to tylko sąd może zmienić, a jeśli jesteś kobietą to w USC, ślub cie ratuje.

Allegro wypłaci pieniądze tej osobie którą zgłosiłeś rejestrując konto, jeżeli nazywasz się inaczej to nie masz  szans na wypłątę.

Każdy by tak chciał jak ty,  ja tez chciałbym żeby pieniądze sąsiada mi wypłacono, nazwisko może bym jakoś podpasował.

oznacz moderatorów
Client:97059836
#7 Wielbiciel#

I imię i nazwisko - to wygląda tak-

Dajmy na to że w dowodzie mam Jan Kowalski a zakładałem konto i dałem w imieniu J i w nazwisku K

 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

No to teraz może Cię czekać niełatwa droga do udowodnienia że Ty to Ty i to Twoje konto a nie jakiegoś innego „JK”

oznacz moderatorów
Client:97059836
#7 Wielbiciel#

w sumie dzieki swietnej obsludze przez Pana Sebastiana udało mi się już to zmienic 😅 wystarczyło wysłac zdjęcie dowodu oraz podpisu 😄

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

🤗

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

John Kennedy  😏

Masz szczęście,  nie będę już cytował przysłowia....

oznacz moderatorów