anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę wystawić komentarza z uzyciem słowa dostawa/transport/transakcja?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Alora-Hurtownia
#11 Animator#

Jak w temacie, dlaczego Allegro generuje problemy tam gdzie ich nie ma? Czy to jakiś żart, że Klient nie ma możliwości wystawienia takiego komentarza?

"Ekspresowo zawiązana transakcja za co serdecznie dziękuję."

Czy pochwalenie ekspresowej wysyłki-dostawy i zawiązanej transakcji w jakiś kuriozalny sposób łamie regulamin? oO
Proszę o jakiś rzeczowy argument, który przemawia za tak **piiip**ycznym ruchem ze strony platformy.
@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  
Zrzut ekranu 2024-03-26 235411.png

Może idźmy dalej i niech deweloperzy platformy zaproponują kilka bazowych komentarzy, którymi będą mogli operować Kupujący. Cyrk na kółkach. Sytuacja, aż się prosi o jakiegoś mema. Potem mamy jako sprzedający mnóstwo komentarzy a la bot 'super', 'ok', 'fajnie' ... kuriozum.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Alora-Hurtownia
#11 Animator#

Odniosę się jeszcze do komunikatu, który się pojawił i który umieściłam wyżej w postaci zrzutu ekranu. Jako Kupująca oceniam:

1. Produkt i jego zgodność z opisem aukcji
2. Sprzedającego, kontakt z nim i jakość świadczonych usług
3. Czas dostawy i zgodność z tym co zagwarantował Sprzedający

I chyba tak powinno być prawda? Co innego mam ocenić?

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Alora-Hurtownia bo się nie da już od jakiegoś pół roku opisać i ocenić dostawy, chcesz pochwalić sprzedawcę napisz expresowa realizacja zamówienia

oznacz moderatorów
Alora-Hurtownia
#11 Animator#

Zastanawia mnie po prostu co kierowało osobami, które były w tej kwestii decyzyjne. 'Transakcja' widniejąca jako zakazane słowo to jakaś abstrakcja.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Alora-Hurtownia bo jest takie cos jak one co regularnie piernizy dostawy i xza te akcje z paczkmi kupujacy w komentarzu elaborty pisali jaki to one beznadzieny

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Alora-Hurtownia komunikat wskazuje, że kupujący wpisał to w części dotyczącej produktu i to stanowi problem. Może użyć tego słowa, ale wyżej w ocenie sprzedającego, nie produktu.

la_nika_0-1711540375251.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Alora-Hurtownia
#11 Animator#

Dziękuję najmocniej 🙂

oznacz moderatorów