anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego spadła mi jakość sprzedaży?

csiexpert
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Proszę o informację ale konkretną dlaczego spadła mi jakość sprzedaży (z Super na Dobry) i skąd -55 punktów bo nigdzie wyjaśnienia nie znalazłem

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

mdrogeria
#21 Demiurg#

sprawdź w jakim obszarze masz zdjęte punkty 

oznacz moderatorów

csiexpert
#9 Pomysłodawca#

Bez nazwy.png

 

oznacz moderatorów

csiexpert
#9 Pomysłodawca#

Mam tylko coś takiego.

oznacz moderatorów

csiexpert
#9 Pomysłodawca#

Bez nazwy.png

oznacz moderatorów

csiexpert
#9 Pomysłodawca#

a.png

oznacz moderatorów

moskio_3
#8 Zapaleniec#

Po wprowadzeniu w połowie lutego nowych zasad oceny moja jakość sprzedaży spadła do -270 punktów i też nie wiem za co. Mam tylko nadzieję, że nie zawieszą mi konta, bo...założę drugie pod inną nazwą 😉

oznacz moderatorów

csiexpert
#9 Pomysłodawca#

Mnie przez tą zmianę spadły na poziom do poprawy i zniknął SMART. W piątek miałem Super aż tu nagle przychodzę rano dzisiaj do pracy i coś zjadło 55 punktów! @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

moskio_3
#8 Zapaleniec#

Myślę, że tak wygląda praktyka korporacji. Pozbyć się drobnych Sprzedawców.

oznacz moderatorów

csiexpert
#9 Pomysłodawca#

Też mi się tak wydaje. Kto wcześniej zaczynał na Allegro to zdążył rozkręcić biznes teraz już nie jest tak łatwo dlatego już się "robi" sklep www.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@csiexpert Twój poziom sprzedaży to "dobry", nie "wymaga poprawy". 
Wyjaśniam skąd spadek o 55 punktów, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

csiexpert
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję.

oznacz moderatorów

WingsMade
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo. W sobotę zabrali mi 120 pkt bo nie wysłałem w tym samym dniu przesyłek ...  SOBOTA, wcześniej wszystko wysłane w terminie. Jeszcze rozumiem ze mam ustawione ze wysyłka w sobotę albo KUP DO 23:00 - WYSYŁKA TEGO SAMEGO DNIA, ale nie mam... tak samo odejmowane masz punkty za to, że nie wysyłasz tego samego dnia mimo że ustawisz podczas wystawiania aukcji np. 2-3 dni... przechodziłem to.

oznacz moderatorów

ITMAG
#3 Debiutant#

Allegro zaraz ubije w tym tempie małych sprzedawców.
Daje max 2 miesiące i większość tego nie uciągnie... I piszę to z ogromnym żalem i bólem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@csiexpert wracam z informacjami. 
W przyszłości możesz pobrać raport w takiej sytuacji i sprawdzić skąd wynika obniżenie punktów. 
Punktacja spadła, ponieważ wcześniej miałeś maksymalną ilość punktów za terminowe odpowiedzi i za średni czas (w sumie 140 pkt). 
Teraz otrzymałeś punkty za brak pytań (70) i brak dyskusji (15) - czyli 85 w sumie.
Ta różnica to właśnie -55 pkt. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

WingsMade
#8 Zapaleniec#

Odejmujecie punkty za to, że nie ma pytań i dyskusji? Czyli nie warto dobrze opisywać produkt... i trzeba robić błędy żeby klient zakładał dyskusję... tak z tego rozumiem skoro użytkownik dostał 140 pkt a teraz została mu odjęta różnica za brak pytań i dyskusji skutkiem czego jest spadek z Super na Dobry. Moim Zdaniem powinien dostać dodatkowe + 140 za to właśnie że klienci nie mają problemów i pytań. Smutne. 

oznacz moderatorów

csiexpert
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  To jest jakieś chore. Produkty dobrze opisane. Wysyłka jest do trzech dni ale 99% idzie tego samego dnia jak jest zamówione do godz. 12:00 lub następnego jak po godzinach pracy a jakość sprzedaży spada. Kto coś takiego wymyślił?!

PS Dla mnie jak ktoś zakłada dyskusję to albo nie dostał towaru albo coś z nim jest nie tak lub nie może się ze sprzedającym dogadać. Przynajmniej ja tak robię jako prywatny użytkownik Allegro. Dyskusja = negatywny komentarz w 99%.

oznacz moderatorów

WingsMade
#8 Zapaleniec#

@la_nika @csiexpert  U mnie to samo, codziennie mam spadek mimo że mam wszystko na czas, brak dyskusji, same pozytywne komentarze...  poczytaj inne fora, zobaczysz ile nas jest - sprzedających którzy mają ten sam problem. I po zmianach Allegro spadki w sprzedaży. Powinni zmienić kadrę zarządzającą Jak tak dalej pójdzie to ludzie przerzucą się ze sprzedażą na inne markety a te markety widząc to zaczną robić lepszy marketing.

oznacz moderatorów

csiexpert
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

csiexpert
#9 Pomysłodawca#

a.png

oznacz moderatorów