Autoryzacja nie powiodła się.
Odśwież stronę i spróbuj jeszcze raz.
Co mam zrobić żeby wystawić taki telefax do sprzedaży, gdyż wyskakuje czerwony napis, że przedmiot znajduje się na liście towarów zakazanych.
O kurcze, faktycznie
Czyżby Allegro jakimś cudem łączyło to z lekiem "Telfexo" na receptę?
Telefaks przechodzi
To chyba przez ten program łączenia z produktem ,który nic dobrego dla uczciwych sprzedawców nie wprowadza a tylko komplikuje wystawianie i sprzedaż.
@mangusta39 @DarkStoorM Wyjaśniam tę sprawę. Odezwę się tu ponownie, gdy będę wiedzieć coś więcej.
@mangusta39 Dostałam informację, że komunkat powinien się pojawiać tylko przy próbie wystawienia w kategorii Leki.
Napisz proszę jaką kategorię wybierasz i załącz zrzut z komunikatem i widoczną kategorią.
@nat_not Tak na szybkiego sprawdziłem:
W wielu innych kategoriach dzieje się to samo. Dobrze by było, gdyby zespół sprawdził z jakim to towarem formularz próbuje skojarzyć wpisaną nazwę
@DarkStoorM no faktycznie telefax w kategorii leki. nie mamy jeszcze 1 kwietnia, ale potraktuję to jako formę żartu allegrowego 🙂
Wreszcie !!! Tak powinno być wszędzie we wszystkich kategoriach
Brawo allegro @nat_not @msniezek @la_nika
@mikeza je też się śmieje ale przez łzy
bo allegro w tym przypadku należy pochwalić
bo promuje naszą ojczystą mowę i stosuje ustawę o języku polskim
po polsku pisze się telefaks
tu masz info ze strony Rady Języka Polskiego
Oto list skierowany do Rady: „W mojej firmie podczas ustalania wzorów dokumentów natknęliśmy się na problem nazewnictwa urządzenia do elektronicznego przesyłania dokumentów drogą telefoniczną, czyli faksu. Znaleźli się zwolennicy nazwy fax i faks, wobec czego nie doszliśmy do porozumienia. Osobiście drążąc temat spotkałem się z wieloma za i przeciw w stosowaniu „x” zamiast „ks”. Zwracam się przeto do Państwa z prośbą o wyjaśnienie poprawnej pisowni. Być może w zależności od typu dokumentu − wizytówka, pismo, informacja o firmie − stosuje się odpowiednie rozwiązanie”. Odpowiedział na niego prof. A. Markowski:
Pisownię wyrazów – także tych niedawno zapożyczonych – można znaleźć w każdym nowym słowniku ortograficznym. W wypadku wyrazu, o który Pan pyta, zajrzenie do któregokolwiek słownika ortograficznego wydawnictwa PWN czy wydawnictwa „Wilga” pozwoli odpowiedzieć na pytanie: słowniki te notują oba sposoby zapisu: faks i fax, przy czym np. w „Wielkim słowniku ortograficznym PWN” przy formie fax jest odesłanie: zob. faks, a przy formie faks nie ma odesłania do fax, co świadczy o tym, że autorzy tego słownika preferują spolszczoną formę zapisu. Można dodać, że na wizytówkach i informacjach adresowych częściej spotyka się formę z literą x. Należy jeszcze zauważyć, że niezależnie od formy zapisu w mianowniku, zapis w innych przypadkach jest zawsze tylko przez ks, czyli: faksu, faksowi, faksem, o faksie (zapisy „faxu”, „faxowi”, faxem”, „o faxie” są błędne!).
rjp.pan.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=960:faks-fax&catid=44&Itemid=145
https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/faks-czy-fax;167.html
miłej lektury
http://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU19990900999/U/D19990999Lj.pdf
@mangusta39 @DarkStoorM Dział techniczny potwierdził, że trwają prace nad usunięciem tego problemu. Wkrótce komunikat powinien się pojawiać jedynie w kategorii Leki.