anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego ubywa mi cały czas ofert na allegro od kilku dni?????

kovboy77
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów
119 ODPOWIEDZI 119

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kovboy77 Co to znaczy "ubywa"? Czy oferty się nie wznawiają? Czy są aktywne, ale nie są widoczne? Podaj proszę numery kilku przykładowych, których dotyczy ten problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kovboy77
#10 Popularyzator#

Nie wznawiają się, chodzi chyba o to, że zmienia sie prowizja od 3 lioca dla teej kategorii….. tylko szkoda ze nic o tym nie bylo wiadomo, ze nie beda sie wznawiac oferty….

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kovboy77 abyśmy mogli dokładnie sprawdzić tę sytuację, podaj mi proszę przykładowe numery takich ofert. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kovboy77
#10 Popularyzator#

@_HolaOla_ 13666092477, 13666137412

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kovboy77 Wskazane oferty są aktywne. Nie widzisz ich wśród wystawionych na swoim koncie?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kovboy77
#10 Popularyzator#

@nat_not bo zaznaczyłem z zakończonych i aktywowałem je ręcznie.....

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kovboy77 Konsultuję tę sprawę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kovboy77
#10 Popularyzator#

@nat_not 13666810380 numer oferty który się nie wznowił............. nikt nic o tym nie pisał, ze tak będzie się działo, przecież teraz się kasują oferty same, a skąd ja mam wiedzieć które mi się nie przedłużyły teraz bo niby jest zmiana prowizji, a które mam zakończone wcześniej????? dramat ;////////

oznacz moderatorów

kovboy77
#10 Popularyzator#

@nat_not wiadomo coś?????????

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

kovboy77  konsultacja w toku, 4 dni? zebrał się zespół ekspertów i urządzają burzę mózgów

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

kovboy77  pewnie dotyczy to jakiejś części sprzedających i podejrzewam że większość z nich którzy mają dużo aukcji tego nawet nie zauważyła

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Jest dokładnie tak jak piszesz. Niektóre się wznawiają a inne nie i trzeba to robić " na piechotę ".  Masakra.

oznacz moderatorów

kovboy77
#10 Popularyzator#

@_HolaOla_

Opłaty i prowizje zostały obliczone na podstawie obowiązującego Regulaminu Allegro. Od 3 lipca 2023 zmienią się opłaty i prowizje dla tej oferty i będą wynosiły:

  • Prowizja od sprzedaży 5,81 zł (Prowizja 9,84%)

Zobacz zmiany

O TYM NIE BYŁO DO TEJ PORY MOWY NIGDIZE......

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

kovboy77  u mnie to samo, niektóre się wznawiają inne nie / muszę sprzwdzać i wznawiać "na piechotę" / kolejna "innowacja" która ułatwia życie użytkownikom?

wszystkie miały zaznaczoną opcję wznawiania

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kovboy77 Przepraszam za długi czas oczekiwania na odpowedź. Oferty nie wznowiły się, ponieważ wprowadziliśmy zmiany w cenniku, które nie zostały przez Ciebie wcześniej zaakceptowane. Informacja na ten temat znajduje się w formularzu wystawiania przy opcji automatycznego wznowienia:

nat_not_0-1686487542409.png

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kovboy77
#10 Popularyzator#

@nat_not  a jak mam to niby zaakaceptowac w trwajacej ofercie??? Prosze o podpowiedz…..

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kovboy77 W trwających ofertach zaakceptujesz cennik, otwierając edycję i klikając "wystaw i zaakceptuj warunki". W zakończonych ofertach zrobisz to pojedynczo w zakładce Mój asortyment, wybierając ofertę ze statusem zakończona i w trybie edycji i klikając "wystaw i zaakceptuj warunki" albo grupowo również w zakładce Mój asortyment, wybierając oferty ze statusem "zakończona", zaznaczając je i klikając "wznów" na pasku z opcjami grupowego zarządzania.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kovboy77
#10 Popularyzator#

@nat_not  Mhm, czyli kazda trwajaca oferte musze edytowac i klikac.. nie no, genialne rozwiazanie…👌👌👌👌 pytanie czemu ludzie o tym genialnym rozwiazaniu nie wiedza???????

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kovboy77 To zmiana wprowadzona w listopadzie 2022. Informowaliśmy o niej w Aktualnościach.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów