anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego ubywa mi cały czas ofert na allegro od kilku dni?????

kovboy77
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów
120 ODPOWIEDZI 120

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kovboy77 W dniu zakończenia oferty wysyłamy powiadomienie z informacją, że jej nie wznowimy. Poprosiłam o sprawdzenie i dostałam potwierdzenie, że otrzymujesz takie powiadomienia. Ostatnie dostałeś 12.06.2023 około godz. 11:15. 

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kovboy77
#10 Popularyzator#

@nat_not  Gdzie te powiadomienia dostaje????

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kovboy77 drogą mailową. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kovboy77
#10 Popularyzator#

@w_kiwi @nat_not nic takiego nie ma miejsca, nie mam żadnych maili, proszę mi przesłać to potwierdzenie

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kovboy77 Nie przesyłamy powiadomień ponownie. Sprawdź folder ze spamem. Zdarza się, że zagubione powiadomienia trafiają właśnie tam.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kovboy77
#10 Popularyzator#

@nat_not Nie mam zadnych powiadomien, wszystko sprawdzalem….

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

kovboy77  ja już sobie dałem spokój, szkoda kopać się z koniem/mówić do obrazu.......... nie pomogą / ale czemu?

oznacz moderatorów

kovboy77
#10 Popularyzator#

@nat_not @la_nika powiadomienia otrzymuje jesli to ja zakoncze oferte recznie, a te co sie zame koncza, to zadnych powiadomien nie ma……..

oznacz moderatorów

Anty-Epicki
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo !

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

u mnie to samo, niektóre się wznawiają, inne nie / muszę sprawdzać i wznawiać "na piechotę" okropnie to czaschłonne 

oznacz moderatorów

ameros2010
#8 Zapaleniec#

Widać allegro tak dba o ludzi, którzy dają portalowi zarabiać. Mam to samo. Jakaś masakra

oznacz moderatorów

tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

  Czy już teraz zawsze będzie tak , że kiedy aukcja się zakończy to pojawi się komunikat " TWOJA OFERTA NIE ZOSTAŁA WZNOWIONA Z POWODU ZMIANY CENNIKA " dodam że mam tak ustawione aukcje , że po okresie trwania wznawiają się automatycznie. Czy faktycznie są jakieś zmiany w cenniku ( bo ja nie zauważyłem ) czy jest to kolejna zagrywka allegro aby " ułatwić " ludziom sprzedaż?:(

oznacz moderatorów

CZESCI_PUMPEK
#8 Zapaleniec#

Też z chęcią się dowiem, bo można zwariować z tym! @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@CZESCI_PUMPEK czy możesz podać przykładowe numery ofert, które się nie wznowiły? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

CZESCI_PUMPEK
#8 Zapaleniec#

Najnowsza z dzisiaj np.

godz. 13:10 - 13741557352

godz. 11:03 - 13740941653

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@CZESCI_PUMPEK sprawdziłam to i obie oferty zostały zakończone zgodnie z ustawieniami na formularzu wystawiania (równo po 30 dniach). 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

          oferta 13742320811 - zakończona bez wznowienia, automatyczne wznawianie było ustawione, sprawdziłem / aukcja wystawiona bez korzystanie z jakichkolwiek "zewnętrznych narzędzi", wystawiona z formularza wystawiania / i tak codziennie od jakiegoś czasu, kilkanaście, kilkadziesiąt aukcji nie wznawia się mimo ustawionego automatycznego wznawiania / wznawiam "na piechotę" sprawdzając każdą czy się aby nie wznowiła / co jest powodem?

oznacz moderatorów

CZESCI_PUMPEK
#8 Zapaleniec#

Zgodnie z ustawieniami na formularzu była również zaznaczona opcja "Po zakończeniu czasu trwania wznowimy Twoją ofertę" !

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

tylkouniego   CZESCI_PUMPEK   

pisałem z allegro, poczytajcie tu w tej sprawie

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/dlaczego-ubywa-mi-ca%C5%82y-czas...

nie chcą pomóc, odpowiadają jakby nie kumali o co chodzi

oznacz moderatorów

tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

Ja co ciekawe zaakceptowałem te zmiany w cenniku wtedy kiedy należało ale to i tak wszystko idzie w kierunku wywalenia z allegro " kont zwykłych  " i tyle. Wznawiam ręcznie oferty , te które wcześniej wznawiały się automatycznie wznawiał się z taką samą liczbą przedmiotów jaką wystawiłem na początku czyli nie uwzględniały liczby przedmiotów sprzedanych.  Powoli powoli tak się dyskryminuje " konta zwykłe " aż sami ludzie zrezygnują.  Ja żeby ustalić przyczynę nie wystawiających się samoczynnie aukcji czekałem 14 dni. I to codziennie przypominałem się pisząc kolejnego maila. Na końcu może i dostałem przyczynę ale rozwiązania żadnego.  Allegro zmusza nas do zaakceptowania tych cenników ręcznie pojedynczo nie oferując żadnego rozwiązania systemowego typu " zaakceptuj dla wszystkich ". A pewnie technicznie ni byłby to żaden problem....szkoda bo kiedyś było inaczej.  Prościej fajniej milej:(

oznacz moderatorów