anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego zniknęły czarne etykiety weekendowe w Inpost oraz zmieniły się daty dostaw?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

Witam

Od wczoraj nie drukujemy na czarnych etykietach inpostu co oznaczało weekendowe doręczenia paczkomatów plus zmieniła się czas dostawy towaru pod niektórymi ofertami jedne oferty wyświetlają  dostawa  sobotę a inne poniedziałek co to za zmiany

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20
BestGZ
#8 Zapaleniec#

U mnie tak samo.

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@Dampol24_pl  u nas wczoraj było normalnie tzn: smarty- czarne etykiety - dostawa weekend , przesyłki niesmartowe - zwykłe etykiety - dostawa w poniedzialek

Dziś jeszcze nie nadawaliśmy inpostu

oznacz moderatorów
Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

wczoraj w dzień też drukowaliśmy na czarnych ale wieczorem etykiety się zmieniły na zwykłe

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

zmienił się również widok funcji , ciężko się przyzwyczaić .

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czyżby to oznaczało ,że smarki nie będzą dostarczane w weekend ?. Potrzebujemy info bo klienci się czasem pytają o dostawy weekendowe .

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Ustalamy już przyczynę tej sytuacji, ale w międzyczasie polecam Wam używanie tej wersji narzędzia do nadawania przesyłek: https://wysylam.allegro.pl/konto/sprzedaz 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
BestGZ
#8 Zapaleniec#

Tylko jak nie mam umowy z Inpost to nie mogę nadawać przez wysyłam.allegro

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BestGZ W takim razie jak generujesz swoje etykiety? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
BestGZ
#8 Zapaleniec#

Manager paczkomaty

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BestGZ Dostałam już potwierdzenie, że Inpost weryfikuje tę sprawę po swojej stronie, także na razie prosimy o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

super dziękuje Etykiety wróciły do normy są czarne ale niestety dalej wyświetla się pod ofertami dostawa w sobota lub poniedziałek dotychczasowo była zawsze jedna wersja na wszystkich ofertach

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Dampol24_pl Czy mógłbyś wskazać mi konkretne przykłady? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
andrex123
#8 Zapaleniec#

Jakie przykłady ? Wszystkie paczki weekendowe robiły się zwykłe. Czy inpost doręczy te przesyłki w weekend ?

oznacz moderatorów
InPost
Ekspert InPost

@andrex123 @Dampol24_pl  @BestGZ @mdrogeria @_Likos_ 

Drodzy Klienci,
w związku z wystąpieniem błędu systemowego, część przesyłek generowanych przy pomocy Managera Paczek może nie zostać objęta dostawą w weekend. Jednocześnie informujemy, że w związku z brakiem realizacji usługi Paczka w Weekend nie zostaną Państwo obciążeni dopłatą za tę usługę.
Pragniemy przeprosić za wszelkie niedogodności.
Zespół InPost
 
oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@InPost 
w związku z brakiem realizacji usługi Paczka w Weekend nie zostaną Państwo obciążeni dopłatą za tę usługę

Sprzedawcy wysyłający przesyłki "Allegro Paczkomaty InPost" w ramach SMART! dopłatę do "Paczka w Weekend" mieli zawartą w cenie opłaty pobieranej przez Allegro.

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  
Jeżeli InPost nie obciąży Allegro (jak wynika z ww. informacji) to co zrobi Allegro z pobranymi opłatami, które nie zapewniły należytej realizacji usługi dostawy w weekend ?

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@A3dam Jeśli na rachunku pojawi się kwota zawierająca tę dopłatę, choć usługa nie została zrealizowana, prosimy o zgłoszenie tych przypadków przez formularz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@nat_not 
Moje pytanie dotyczyło dopłaty do usługi weekendowej zawartej w opłacie pobieranej przez Allegro wg opłaty w ramach SMART! dla przesyłek "Allegro Paczkomaty InPost". 
W jaki sposób zmienią się więc opłaty pobierane przez Allegro od Sprzedających, którym Allegro nie zapewniło dla przesyłek oznaczanych etykietami w czwartek wieczorem oraz w piątek dostaw weekendowych w stosunku do opłat pobieranych od przesyłek, którym taka usługa była dotychczas w podobnym czasie (t.j. czwartek wieczór oraz piątek) zapewniana ?

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@A3dam Tak, jak napisałam, należy się do nas zgłosić, wskazując konkretne przypadki, w których usługa nie została wykonana w związku z błędem potwierdzonym przez InPost. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@nat_not 
Dziękuję w imieniu Sprzedających.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów