anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dokumenty załączane do weryfikacji przelewów

MAMY ROZWIĄZANIE!
Szymonewgbearh
#8 Zapaleniec#

Jakie dokładnie zdjęcia dokumentów trzeba dodać przy weryfikacji przelewów 24 i PayU? Bo mija już 6 dzień i dalej nie zostałem zweryfikowany.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#

Zdjęcia dowodu, ale zapytajmy na jakim etapie to jest: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Szymonewgbearh dowodu jednej i drugiej strony 🙂

2021-03-29_15h27_57.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Szymonewgbearh
#8 Zapaleniec#

No to dodałem a mija 6 dzień i dalej nic 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Poczekaj moderacja spojrzy!

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Szymonewgbearh z reguły mają tydzień, a dane konta bankowego - dowodu - konta allegro są takie same ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Szymonewgbearh sprawdzimy na jakim etapie jest weryfikacja Twojego konta i jak tylko otrzymam info zwrotne, wrócę do Ciebie tutaj z odpowiedzią. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Szymonewgbearh
#8 Zapaleniec#

I jak? Wiadomo coś?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Szymonewgbearh tak, Twoje środki są na saldzie w PayU natomiast Ty wysłałeś przelew do weryfikacji w Przelewy24. Dlatego, aby poprawnie zweryfikować konto, musisz jeszcze raz wykonać przelew, tym razem do PayU według tej instrukcji

Zwróć proszę uwagę na to, że dane właściciela konta Allegro i właściciela konta bankowego muszą być takie same (Przelewy24 odnotowały, że przelew, który do nich wysłałeś był wykonany z rachunku bankowego innej osoby). 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Szymonewgbearh
#8 Zapaleniec#

Właśnie pisałem do pomocy allegro z tym tematem, że konto allegro ma niepoprawne imię i nazwisko i chciałem to zmienić. 

oznacz moderatorów
Szymonewgbearh
#8 Zapaleniec#

Może jest jakaś opcja na wypłatę z rozliczeń? Wtedy usunął bym aktualne konto i stworzył nowe.

oznacz moderatorów