anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzień Dobry, Mam problem nie mogę wygenerować etykiety do paczkomatu z Inpostu

MAMY ROZWIĄZANIE!
amig88
#8 Zapaleniec#

Proszę o pomoc lub podpowiedź,  co mam robić, ponieważ nie mogę wygenerować  etykiety do paczkomatu w managerze paczek  poprzez zakładkę ALLEGRO -> -IMPORT ALLEGRO IMPOST. Zaznaczam, że w ten sposób już 2 lata ( dość mechanicznie i tzw intuicyjnie ) drukuję etykiety i do tej pory nie było najmniejszego problemu, a dzisiaj nie mogę wydrukować, ponieważ wyskakują mi jakieś niewysłane a anulowane przez klientów przesyłki z 2020 roku. Telefonowałam na infolinie do Inpostu i kazali powiązać konto, wyczyścić pliki cookies, zalogować sie na koncie prywatnym itp.

Problem pozostał i ja w dalszym ciągu nie mogę wygenerować tej etykiety do paczkomatu inpost.

Pozdrawiam o pomoc

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
kostas11
#21 Demiurg#

@amig88 a masz tu poprawnie zaznaczone ?

fgrt.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów
amig88
#8 Zapaleniec#

Witam, Dziękuję za zainteresowanie. Tak mam poprawnie zaznaczone. Ja już różne konfiguracje próbowałam, przy wygenerowanych wychodzą mi transakcje już wysłane i zrealizowane, natomiast jeżeli zaznaczę niewygenerowane to wyskakują mi te nieszczęsne transakcje z 2020 roku, a nie aktualne   . Pozdrawiam

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@amig88 mi dziś poprawnie wszystko działa 🙂  może spróbuj odpiąć i podpiąć ponownie konto allegro ?  Coś źle zaciąga z allegro 😞

Możecie zerknąć  @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  co się tam dzieje 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów