anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzieje się co na Allegro ?:)

Butiktalulla
#13 Ambasador#

Hej,

taż macie taki "zgon" wakacyjny ?

U mnie od czwartku - prawie nic się nie sprzedaje - jakby odciął tlen....

Może 1/10 z tego co było.

oznacz moderatorów
51 ODPOWIEDZI 51

AlePiesio
#13 Ambasador#

@Butiktalulla tak sprawdziłem że właśnie od 13 lipca tendencja spadkowa w ilościach wejść (jakieś 300-400 mniej wejść dziennie niż przed 13 lipca) 

oznacz moderatorów

prezento-grzes
#11 Animator#

Ja przed chwilką sprawdziłem od 13.07 do dziś ogromny spadek ja mam też to samo .Czy to nie jest dziwne ? To trochę wygląda na sabotaż sprzedaży .

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

tego nie wiem i daleko mi do oskarżeń - pytam po prostu jak mają inni  - bo mnie odcięło po prostu - jakby ktoś nagle uciął sprzedaż - obecnie nie sprzedaje nic - albo jak się coś  trafi to 5% - 10 % z tego co było początkiem lipca. Rozumiem wakacje - zrozumiałbym jakby mi sprzedaż spadła np o 50% ( chociaż mam dużo asortymentu własnie pod lato) - ale nie do ZERA.

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

teraz patrze na wczoraj  ( wtorek ) - sprzedaż tz. dalej brak - jakieś jedno zam. małe wpadło - ale wyświetleń ... duży wzrost - prawie jak w czerwcu. ponad 3x wiecej wizyt niż w poniedziałek. - sprzedaż prawie zerowa.

Skłaniam się iż sezon ogórkowo -wakacyjny pełną gębą i na sprzedaż trzeba poczekać do końca wakacji : ) 

oznacz moderatorów

mikeza
#21 Demiurg#

może jednak klienci wolą więcej wydawać podczas urlopu, a to powoduje, że trzeba się wstrzymać z zakupami w necie.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

może tak być Mikeza - zobaczymy. Ale fakt faktem ,że coś z wyszukiwarką Allegro nie jest tak - jak zgłaszają inni - faktycznie pokazuje w google - stare aukcje zamiast obecnych itd 

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

hej - nowe "rekordy" wizyt - piątek ,sobota ( 11 -12ty ) - po... 15 wejść .....

Gdzie miałem po 600 - 800

Sprzedaż symboliczna.

Co to się dzieje ? Szczyt wakacji ?

oznacz moderatorów

petinek_pl
#12 Orędownik#

Witam,dokładnie to samo. Jeden dzień zamówienie jedno za drugim lub na ten sam produkt kilka na raz, choć "wisiał"od miesięcy. A drugi dzień prawie nic. Ewidentne mieszanie w ofertach, to nie są przypadki bo zbyt dziwne. Pytanie tylko co z tym zrobić..

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

to i tak dobrze ,że jeden za drugim 🙂

A patrzyłeś na wyświetlenia ? ?U mnie już można powidzieć od paru dnia - "szoruje po dnie"

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sprzedaż siada ale za to z tytułu prowizji mnie do oddania będzie .Lepiej schodzi mi na innym portalu oraz tak jak wczoraj na bazarku (w 4 godziny zbyt taki jak połowa miesięcznego na allegro) .

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

na jakim Kolego jak można wiedzieć ? O.. ? 

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

a jak z wizytami u Was ? 

U mnie jak miałem 600 - 700 wizyt dziennie to od około 10 sierpnia jest po ... 50 🙂

maks 10% z tego co było wcześniej 

oznacz moderatorów