anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwna sytuacja z produktami

WarsztatNadruku
#10 Popularyzator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

Witam 

Wczoraj zauważyłam na naszym koncie dodanie produktu, którego nie powinno tam być z uwagi iż produkty obecnie nie ma na hurtowni. Szybko zatem zakończyłam tą aukcję. 

Dziś sytuacja się powtórzyła, z tym że dany produkt pojawił się już z innym numerem aukcji. 

 

Jakim cudem i kto wrzuca na nasze konto produkty które nie powinny się tam znaleźć?

Nie są to nasze produkty bo widzę że numery aukcji nie są zgodne z tymi który został do was wysłany poprzez szablon do wielowariantowości gdy go ogarnialiśmy.  Poniżej zdjęcia z naszego szablonu oraz naszych aukcji wspomnianego produktu.

Zrzut ekranu 2024-03-12 o 17.35.34.pngZrzut ekranu 2024-03-12 o 17.36.08.png 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

g_rajnert
#12 Orędownik#

Hm, strzelam - BL? lub podobne?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To nie cud tylko reguły zawarte w katalogu produktów oraz tworu o nieziemskiej nazwie "produktyzacja".

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@WarsztatNadruku Czy korzystacie z zewnętrznego programu do obsługi sprzedaży w Allegro? Jeśli tak, sprawdźcie ustawienia bezpośrednio w nim. Prawdopodobnie macie zaznaczone ponowne wystawianie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

WarsztatNadruku
#10 Popularyzator#

@nat_not   Korzystamy z zewnetrznego programu, ale mamy tam tylko 1 produkt z numerem aukcji, który wskazałam w szablonie. Nie ma możliwości żeby zewnętrzny program dodawałam nam sam od siebie produkty z innymi numerami aukcji bo to ja musiałam je połączyć ręcznie.

Mało tego na hurtowni nie ma obecnie tych koszulek więc tym bardziej nie mogły się nagle same aukcje stworzyć i wystawić. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@WarsztatNadruku Sprawdziłam kilka ofert, których numery są widoczne na zrzucie. Mają zaznaczoną opcję automatycznego wznawiania. Musisz ją wyłączyć, jeśli oferty nie mają się wystawiać ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów