anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie pięniądze z allegro lokalnie ?

marta_weliczko
#7 Wielbiciel#

Witam sprzedał się u mnie przedmiot gdzoeś tak 29 października miałam 50 i późniek ktoś kupił kolejny miałam ok. 100zł i teraz czekam już 8 dni 1 pażdziernika pięniądze z konta znikneły prowizje opłacone i mam zrobiony przekaz pocztowy i przelew na konto nic na konto nie przyszło ani nic przekazem co nam teraz robić ??? Proszę o szybką odpowiedź   @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@marta_weliczko wyjaśniam to i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@marta_weliczko 1 października została zlecona wypłata przekazem pocztowym (na kwotę 114,97 zł), taki przelew może iść kilkanaście dni, więc muszę poprosić Cię o cierpliwość. 
Dodam, że wkrótce (28.11.2023) wypłaty przekazem pocztowym, nie będą już możliwe, tutaj informacja na ten temat.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

marta_weliczko
#7 Wielbiciel#

 @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_Dzień dobry  pieniądze znikły ale nic się nie stało przez 10 dni albo. dłużej sprzedałam 2 produkty produkty na stronie allegro lokalnie pieniądze nie przyszły do dziś aktywację zrobiłam juź dawno włączyłam opcje przekaz pocztowy i nic dalej czekam co mam teraz z tym robić wszystko opłaciłam na allegro rozliczenia z dostaw itd. I dalej nie ma proszę o pieniądze albo numer telefonu do Allegro zdjęcia poniżej

Screenshot_2023-10-10-12-34-35-176_pl.allegro.sale-edit.jpg

Screenshot_2023-10-10-12-34-22-982_pl.allegro.sale-edit.jpg

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@marta_weliczko tak jak napisałam wczoraj, wypłata przekazem pocztowym może być realizowana w ciągu kilkunastu dni roboczych. Muszę poprosić Cię o cierpliwość, a w przyszłości (możliwość wypłat przekazem pocztowym wyłączymy 28 listopada) zmianę ustawień wypłat na konto bankowe, wówczas będziesz mogła sama zlecać wypłaty i będą się one księgować w ciągu 2 dni roboczych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów