anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie umieścić dane kontaktowe ?

Leon2008_2008
#2 Obserwator#

Witam. Moje oferty zostały usunięte jako powód Allegro napisało tak : "Twoje dane kontaktowe powinny być umieszczone wyłącznie w miejscu do tego przeznaczonym. Udostępnianie ich w treści zakładki “O sprzedającym” nie jest dozwolone." W związku z tym proszę o podpowiedź gdzie i czy w ogóle można podać dane kontaktowe. Dzięki.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Ziolko39
#21 Demiurg#

W tej chwili nigdzie. Chyba, że w zakładce "zwroty" jako adres do ew. zwrotu przesyłki, lub w zakładce "dostawa" jeżeli masz punkt odbioru osobistego

oznacz moderatorów

Leon2008_2008
#2 Obserwator#

Dzięki, chyba przegapiłem jedna z wielu zmian regulaminu Allelipa

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przegapiłeś bo Allegro nie życzy sobie kontaktów poza ich portalem.

oznacz moderatorów

Leon2008_2008
#2 Obserwator#

No dobrze, ale chcąc usunąć dane kontaktowe z zakładki o sprzedającym napotkałem się na taki text : "Dodaj informacje o sobie lub swojej firmie. Będą widoczne dla kupujących na stronie z podziękowaniem za zakupy oraz w zakładce Moje zakupy. W ogłoszeniach pokażemy je na stronie oferty w sekcji O sprzedającym" . A moje oferty zostały usunięte z takiego powodu :  "Twoje dane kontaktowe powinny być umieszczone wyłącznie w miejscu do tego przeznaczonym. Udostępnianie ich w treści zakładki “O sprzedającym” nie jest dozwolone." Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co tu chodzi, bo raczej nie o pieniądze. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Allegro zabrania podawania danych w zakładce "o sprzedającym" bo wydaje im się że ktoś może coś sprzedać bez oddania im prowizji ale może to dotyczy tylko ofert sprzedażowych a nie ogłoszeń przy których te dane mogą być podane .Nie mam pewności bo nie publikuje tutaj żadnych ogłoszeń .Jest to mało logiczne ,bo każdy powinien mieć możliwość kontaktu przed zakupem aby zmniejszyć skalę zwrotów i reklamacji .Podanie danych po zakupie bywa często musztardą po obiedzie.

oznacz moderatorów