anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Godzina graniczna dla punktów odbioru DPD PICKUP

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Do której  godziny należy nadać paczkę w punktach odbioru DPD PICKUP by została odebrana tego samego dnia ?

Nie mamy tutaj przedstawiciela DPD wiec prosze o konkretną odpowiedź nasze moderatorki 

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

AlePiesio
#13 Ambasador#

Te godziny graniczne nie działają wogóle. Pytałem w punkcie dpd pickup (żabka) to Pani powiedziała że różnie kurierzy dpd przyjeżdzają, raz o 10 a raz o 11. 

oznacz moderatorów

fhu-jang
#8 Zapaleniec#

W jednym z poznańskim punktów DPD Pickup mimo godziny granicznej 15:00 kurier zazwyczaj odbiera wcześniej paczki, zależy jak się wyrobi w swoim rejonie. Czasami potrafi być przed 14:00 czasami przed 15:00, rzadko kiedy odbiera paczki po godz. 15:00.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:80340374 Godzina graniczna jest uzależniona od kodu pocztowego i przewoźnik nigdzie nie udostępnia takiej listy, dlatego jeśli chcesz zapytać o godzinę odbioru z konkretnego miejsca musisz skontaktować się bezpośrednio z DPD. Tutaj znajdziesz namiary: https://www.dpd.com/pl/pl/o-dpd/kontakt-2/dzial-obslugi-klienta/ 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_ no właśnie wiedziałem, że niczego konkretnego sie nie dowiem gdyż z tego co sie dowiedziałem nie zadbaliście o ten drobny szczegół

Z tego co sie orientuje to paczka wysłana jest w momencie kiedy zeskanuje ją kurier a nie pan/pani z punktu odbioru

I jak ja mam sie wyrobić z moją godziną graniczną ustawioną na 9:30 kiedy punkty odbioru nie potrafią wydać paczek nadanych przed 9:00 ?

pickupa.png

 

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_ Godzina graniczna jest uzależniona od kodu pocztowego

możesz podać chociaż jeden kod pocztowy który jest zobligowany godziną graniczną ?

 

Sprzedajecie usługe i nie wiecie jak to dziala. 

 

a godzina graniczna dla zlecenia kurier DPD ? Orientujesz się jak to aktualnie wygląda ?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:80340374 W tym artykule znajdziesz podsumowanie dotyczące godzin granicznych dla przewoźników, którzy obsługują zamówienia w ramach Allegro Smart. jest tam również informacja, że dla wszystkich trzech metod dostępnych w DPD: 

  • Allegro Kurier DPD, 
  • Allegro Kurier DPD pobranie, 
  • Allegro Odbiór w Punkcie DPD Pickup

godziny graniczne nadawania paczek zależą od indywidualnych ustaleń z przewoźnikiem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_  kupuje od allegro usługe i chciałbym wiedzieć do której musze wysłać takie zlecenie by kurier był dzisiaj! 

W tym artykule ten fragment "Możesz teraz dokładniej zaplanować strategię swojej sprzedaży i jeszcze precyzyjniej ustawić godzinę wysyłki tego samego dnia dla poszczególnych przewoźników" jest najlepszy. Dalej nic nie wiem

Artykuł niczego konkretnego nie przekazuje poza godzinami inpostu i poczty choć i tak nie wierze, że jak puszcze zlecenie o 14:50 to ktokolwiek z poczty przyjedzie

 

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  wiecie już jak działa kurier DPD ?

Oddaje paczke do punktu odbioru np Żabka

Do ktorej muszę nadać paczke by została odebrana tego samego dnia ?

Dalej ciemność ? 

 

Ja nie mam wpływu na punkty odbioru, to Wasza działka

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

W DPD nie ma godziny granicznej. Tutaj (DPD Pickup) operator ma pięć dni na doręczenie przesyłki, a kurier nie ma obowiązku odebrania przesyłki z punktu w tym samym dniu.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:80340374 najlepiej spytać się osoby w punkcie, o której codziennie przyjeżdża kurier.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:80340374 tak wiemy, zgodnie z tym co napisała Ola i z artykułem, trzeba to ustalić indywidualnie z przewoźnikiem.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

@Client:80340374 u nas w oddziale miejskim DPD PickUp możemy dostarczyć paczkę do 17 a w punktach partnerski typu żabka do 13 tak samo jest z automatami paczkowymi DPD. Zdarzały się czasem poślizgi, że paczka została w PickUp ale tak jak pisał pecela. Nadania w Pickup  dostawa jest gwarantowana D+5 

oznacz moderatorów

voipreseller_pl
#7 Wielbiciel#

Punkt DPD PICKUP Łódź ul Zgierska 185 - paczki nadane do godziny 19 są doręczane dnia następnego. Zapraszamy

oznacz moderatorów