anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Hej mam problem

Client:116675546
#7 Wielbiciel#

Sprzedałam kilka razy cos czego nie mozna sprzedawac na allegro pomijajac ten fakt nie jest to mala kwota lecz kupujacy po dostaniu "towaru" "rzeczy zakupionej" chca zwrotu pieniedzy oraz nie chca mi potwierdzić legitnosci sprzedaży ( jeden z nich podal mi swojego fb i ma w znajomych ta 2 osobe wiec zakladam ze to kumple ) a allegro kilka godzin temu wyslal mi taka wiadomość "Ograniczyliśmy niektóre funkcjonalności Twojego konta ze względu na bezpieczeństwo transakcji" nie moge wyplacic pieniedzy oraz jest taki zapis jak "Jeśli posiadasz przedmioty, które sprzedałeś, wyślij je i skontaktuj się z nami dopiero następnego dnia po odebraniu przesyłki przez Kupującego" nie wiem co mam robic prosze o pomoc bo strace kilkukrotnie naprawde wartościowe rzeczy ktore oni dostali a jezeli przyjme im zwrot to strace dwukrotnie pieniadze oraz rzecz ktora oni kupili 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:116675546 A z sensem i po polsku?

oznacz moderatorów

Client:116675546
#7 Wielbiciel#

mam zablokowana wyplate pieniedzy + allegro czeka na opinie kupujacych. sprzedalam konto i dostali oni wszystko co potrzebowali do tego by miec to konto. stwierdzili oni ze dane sa bledne i beda chcieli zwrotu pieniedzy obawiam sie ze jesli nie zwroce im pieniedzy to allegro i tak mi tego nie wyplaci + bede miec jakies problemy w takije sytuacji stracilam 2 konta i pieniadze + czas wlozony w to

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:116675546 Handel kontami na Allegro jest zakazany > zawsze to rodzi problemy > musisz czekać

oznacz moderatorów

Client:116675546
#7 Wielbiciel#

tak tylko pytanie jest co mam zrobic z taka sytuacja? i konto bylo wystawione na allegro ze wzgledu na kupujacych bo chcieli taka forme zabezpieczenia.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedałam kilka razy cos czego nie mozna sprzedawac na allegro     więc odblokowanie nie będzie proste.

oznacz moderatorów

Client:116675546
#7 Wielbiciel#

zrozumiałam juz swoj blad po sprzedaży i zobaczeniu jak ludzie sa nieuczciwi :') nie chce miec problemow ale takze nie chce tracic takiej ilosci pieniedzy czy jest cos co moge zrobic?

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@Client:116675546  znaczy się przekazałeś tym "kupującym", "passy" do kont? W jaki sposób?

oznacz moderatorów

Client:116675546
#7 Wielbiciel#

na allegro i na dc a drugiemu na messengerze jesli to cos da moge napisac do tego drugiego takze na allegro i tam wyslac nie wiem juz co lepsze

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz już nie sprzedawać na Allegro!🤔

oznacz moderatorów

Client:116675546
#7 Wielbiciel#

nie chce sprzedawac chce rozwiazac sprawe i zamknac temat i juz nie sprzedawac takiego gowna na allegro chodzi mi o to ze nie wiem co zrobic z ta sprawa bo jest swieza 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Masz dowód wyslania pasów screenshooty z eozmowy etc wklej w dyskusji i odrzuć reklamację twierdząc że wszystko w momencie zakupu bylo w porządku. Jak allegro blokuje wypłate to o ile kojarze wystarczy zamknąć konto allegro i muszą rozliczyć zgromadzone środki z tobą.

oznacz moderatorów

Client:116675546
#7 Wielbiciel#

wlasnie dostalam zwrot od allegro 1,01 mimo to mam szare tlo i "w trakcie weryfikacji" w takim momencie takze dostalabym rozliczenie tych srodkow?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sam zwrot 1.01 nie aktywuje konta do wypłat, zawsze te środki wracają.

oznacz moderatorów

Client:116675546
#7 Wielbiciel#

samo payu jest aktywne ale przelewy nie sa czy zwrot i brak aktywacji swiadczy o odrzuceniu?

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@Client:116675546  napisał(a):

na allegro i na dc a drugiemu na messengerze jesli to cos da moge napisac do tego drugiego takze na allegro i tam wyslac nie wiem juz co lepsze


W drugim przypadku mogłeś popełnić błąd. Wysyła się tylko poprzez centrum wiadomości takie rzeczy aby mieć podkładkę.

Trzeba zawołać Moderatorki może coś pomogą w sprawie?

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Client:116675546
#7 Wielbiciel#

mam nadzieje ze uda sie cos z tym zrobic jesli nie to bede zmuszona do zwrotu srodkow chcac nie chcac. nie chce robic sobie problemow ani z policja ani jakies sad.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:116675546 z jakim sądem? usieliby ci założyć sprawę cywilną za ok 2k i udowodnić ci że wysyłasz im nie działające pasy. Policja nie przyjmie zgłoszenia na odrzuconą reklamację a prawo nie zabrania sprzedawać pasów do kont z grami

oznacz moderatorów

Client:116675546
#7 Wielbiciel#

dziekuje za uspokojenie mnie w pewnych aspektach dalej mam niepokajace mysli o tym czy jesli oni zglosza moje konto do allegro to po prostu nie dostane srodkow na konto + nie zweryfikuja mi konta przez blokade czy to po prostu moje jakies widzi mi sie czy tak moze byc?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:116675546 jak allegro będzie miało widzi mi się to ci zamknie sprzedaż ale jak ty zamkniesz konto allegro to rozliczyć się muszą i robią przelew na konto wskazane przez ciebie. Wyślij te pasy przez panel wiadomości allegro jeszcze raz i w dyskusji odpowiadaj terminowo 

oznacz moderatorów