anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

I jeszcze coś? Strasznie dużo

mazurkur439
#12 Orędownik#

ie dużo, jak na mnie sprzedałem w weekend, aż 12 zamówień w tym 3 smarty, a etykiet z Impostu dostałem, zaraz przeliczę... 10 więcej, to jakieś nowe zasady?

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

mazurkur439
#12 Orędownik#

Strasznie dużo czyli 12 @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Chyba ze stówę zarobiłem, zuch,nieprawdaż?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@mazurkur439 No teraz zapraszasz wszyskich na 🍺

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

No i za szybko się pośpieszyłem z radością. Na 12 włożonych do paczkomatu 25.10 pani z Impostu twierdzi , że w ich systemie 4 nie zostały nadane! Korzystam z managera skąd importuję zamówienia z Allegro i poprostu wydrukowało mi 22, już wtedy powinna mi się zaświecić czerwona lambka. Większość, 10 ma nawet podwójne numery, nie wiem jak to było możliwe. Teraz jestem załamany, mam już 2 dyskusje z klientami. Proszę mi jakoś pomóc, nie wiem co dalej robić. Próbowałem wysłać nowe zamówienia, ale znów mi drukuje jakieś dziwne, nie powiązane z zamówieniem etykiety i to w dużych ilościach. Przestałem wysyłać, zaraz klienci zaczną się denerwować. To jakaś tragedia! Na dodatek internet mi szwankuje i dlatego dopiero teraz piszę. Dla mnie jest to koniec wszystkiego. Co dalej robić?

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dziś dyżur pełni @msniezek 

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Dzięki, bo cały jestem kłębkiem nerwów

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

😖

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Właśnie, mi się wydaje, że to poważna sprawa, czuję się zniszczony

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mazurkur439 W tej sprawie powinieneś skontaktować się z InPostem i podać wszystkie numery paczek. Jeśli włożyłeś 12 paczek do Paczkomatu, a 4 z nich "nie zostały nadane", to prawdopodobnie któryś z listów przewozowych na paczce jest zdublowany.

Jeśli chodzi o niewykorzystane etykiety, tutaj znajdziesz instrukcję, co zrobić: https://inpost.pl/pomoc-czy-moge-otrzymac-zwrot-srodkow-za-niewykorzystana-etykiete 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Napięcie rośnie prawie jak u Hitchcocka

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Kontaktowałem się z Impostem, ale nie chcą ze mną gadać,mam potwierdzenia nadania dla tych 14 paczek. I jak mam teraz wysyłać? Czy już system działa poprawnie, co pisać klientom? Obdzwoniłem, tych do, których paczki dotarły, dodatkowych nie mieli. Jak tu się pomylylić, aż w 4 paczkach? Jeszcze nigdy się nie pomyliłem. Nie wiem o co tu chodzi. Proszę o jakieś konkretne rady.

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

I na przykład jak większość paczek ma podwójne numery? Jak to możliwe, przecież nalepiałem po jednej etykiecie.

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Może pojedyńczo. Proszę Allegro o kontakt w mojej sprawie z Impost, może potraktują to trochę poważniej, bo ja otrzymuję komunikat "nie mamy pana płaszcza i co mi pan zrobisz?"

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Czy jeszcze ktoś pracuje? Ja niemogłem wcześniej pisać bo od jakiegoś czasu nie mam w dzień internetu.

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#
 
pozazdrościł AOB "jakości" obsługi 😉 Ostatnio jako kupujący miałem dwa numery przesyłek do śledzenia przy jednym zakupie.
oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Tu przynajmniej nie ma się czym przejmować, ale jak paczki nie dochodzą na wygenerowaną etykietę, to ja kilka nocy nie spałem spokojnie, ale rozumiem.

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

Dzień dobry @mazurkur439 ,

w imieniu firmy InPost przepraszam za zaistniałą sytuację oraz niedogodności.

W celu weryfikacji proszę o kontakt mailowy na adres pomoc@inpost.pl oraz o podanie następujących informacji:

 - numerów przesyłek,

 - lokalizacja Paczkomatu nadawczego,

- data i godzina nadania przesyłek,

- lokalizacja skrytki, w której każfa przesyłka została umieszczona (lewa/prawa strona Paczkomatu, górna/dolna część Paczkomatu),

- szczegółowy opis zawartości każdej przesyłki (kolor, marka, ilość szt., rozmiar itp.),

- opis wyglądu zewnętrznego każdej paczki (jak była spakowana),

- numer telefonu kontaktowego.

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

A ja chciałabym tylko wiedzieć, co popijają twórcy tych wszystkich niedziałających systemów.
Ja rozumiem, człowiek natrąbiony, czlowiek na kacu ... no ale komputerki "tysz" pijane? To nadal Ziemia?
Wracając do mojego pytania, jak myślicie, co "męczy" glowy programistów aż tak, że 80% systemów IT jest nieużytkowalna?

a) dynks
b) zmywacz do paznokci
c) nitro
d) wszelakie dopalacze
e) zwykła gorzała (wiem, pojechałam, po zwykłej gorzale 45% tego narodu każdego dnia normalnie pracuje, na bank nie gorzała ale ... chciałam być uczciwa)...
f) ??

Z pewnością zapytacie, o co mi chodzi więc odpowiem:
Znam w podstawach C i C++ i wiem, że... jeśli koder błędu nie popelni to komputer tym bardziej.


oznacz moderatorów