anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile czeka sie na zniesienie ograniczen na koncie. Nie moge edytowac ofert ani dodawac nowych.

MULTI-FARM
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry. Czy ktoś wie ile czasu trwa odblokowanie pełnej funkcjonalności konta po zakończeniu dyskusji z kupującym? Sprzedający zakończył dyskusje 2 dni temu. Jak dlugo trzeba czekac na odpowiedź od Allegro? Ja na odpowiedź kupującemu mam max 24 godziny.  Wypadałoby aby Allegro tyle samo czasu miało na odpowiedź sprzedającemu! Czy nie? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Z tym bywa rożnie, czasem nawet nigdy. Tylko dział bezpieczeństwa o tym decyduje.

oznacz moderatorów

MULTI-FARM
#9 Pomysłodawca#

A na odpowiedź od Allegro ? Jak się z nimi skutecznie skontaktować? 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@MULTI-FARM Czas odpowiedzi zależy od ilości zgłoszeń, jakie posiada nasz Dział Bezpieczeństwa. Proszę, abyś nie tworzył kolejnych zgłoszeń, ponieważ niczego to nie przyśpieszy, a jedynie wprowadza zamieszanie. Proszę Cię o cierpliwość. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

MULTI-FARM
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry. Proszę o informację jak złożyć i do kogo reklamacje na bezprawne blokowanie konta Allegro. Gdzie znajduje sie odpowiedni formularz reklamacyjny.Dziękuję 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MULTI-FARM Jeśli prowadzisz korespondencję mailową, przekaż konsultantom, że chcesz zgłosić reklamację. Przekierują Twoją wiadomość do odpowiedniego zespołu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

MULTI-FARM
#9 Pomysłodawca#

Osoba zajmująca się moja sprawa przestała odpowiadać na maile.

oznacz moderatorów

MULTI-FARM
#9 Pomysłodawca#

Powiem wam że ręce opadają. To jak niepoważnie jest traktowany sprzedający na Allegro to jest jakiś kosmos. Nie mam słów. Poddaje się. Ważniejszy jest klient który naciąga od uczciwego sprzedawcy.  Szok

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ja to czasem jestem ciekaw kto jest w tych zespołach do których są przekazywane proste pytania i trzeba niekiedy bardzo długo czekać na odzew. 

oznacz moderatorów

MULTI-FARM
#9 Pomysłodawca#

Teraz nie mam czasu ale usiądę któregoś dnia i to wszystko tu opiszę. Może nawet nagram jakiś film na YouTube bo jest bardzo ciekawie.

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

W zależności od ilości zgłoszeń zespół allegro odpowiada na zgłoszenia najszybciej jak to jest możliwe

oznacz moderatorów