anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile maksymalnie trwa weryfikacja wypłat PayU?

MAMY ROZWIĄZANIE!
xKarol2137
#7 Wielbiciel#

Ile maksymalnie może trwać weryfikacja wypłat PayU? Zweryfikowałem ja 10.07 (9 dni temu), wysyłając kwotę 1.01zl na podany rachunek która zdążyła już do mnie wrócić, a Allegro pokazuje mi, ze wciąż trwa weryfikacja. Kwotę przesyłałem jeszcze kilka razy w odstępach kilku dni, aby potwierdzić ze na pewno doszło. Dziwie się, bo chciałem zmienić rachunek na który maja przychodzić wypłaty, a podobno miało trwać do 3 dni. Mam nadzieje ze nie przeszkadzam oznaczając moderatorów, pozdrawiam.

@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
xyz96
#21 Demiurg#

@xKarol2137 Jeżeli dane osobowe konta bankowego nie będą takie same, jak dane konta Allegro, weryfikacje się nie powiedzie. Sprawdź też pocztę, czy PayU nie wymaga od Ciebie dosłania dodatkowych dokumentów.

oznacz moderatorów
xKarol2137
#7 Wielbiciel#

A w jaki sposób mogę ponownie przeprowadzić weryfikacje? Status to wciąż "W trakcie weryfikacji", wiec nawet nie mogę zmienić rachunku póki nie zostanie zaakceptowane/odrzucone 😕

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@xKarol2137 Tak jak za pierwszym razem. Kliknij "zmień" przy rachunku bankowym, wpisz własny i wyślij przelew. Jeśli nie możesz zmienić, napisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

Weryfikacja wypłat PayU trwa do 3 dni roboczych, przy czym dane osobowe konta bankowego i dane z konta Allegro muszą się zgadzać. Dostaliśmy od operatora informację, że rachunek bankowy jest zarejestrowany na inną osobę, niż właściciel konta Allegro.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
xKarol2137
#7 Wielbiciel#

W takim wypadku moglibyście to odrzucić? Chciałbym ponownie zmienić do starego rachunku wypłat, lecz nie mogę tego zrobić przez to ze status to wciąż "W trakcie weryfikacji".

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@xKarol2137 na Twoim koncie powinna pojawić się już możliwość wykonania przelewu weryfikacyjnego ponownie. Ważne, aby dane z rachunku były zgodne z danymi na koncie Allegro. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
xKarol2137
#7 Wielbiciel#

Wciąż nic z tego 😞

xKarol2137_0-1626704972084.png

 

oznacz moderatorów
xKarol2137
#7 Wielbiciel#

Popatrzę jeszcze, na razie zamykam posta bo otrzymałem odpowiedz na pytanie. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

oznacz moderatorów