anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile trwa odblokowanie sprzedaży?

MAMY ROZWIĄZANIE!
qlombo
#9 Pomysłodawca#

Witam

Jeśli mam zablokowaną sprzedaż przez nieopłaconą prowizję, to czy jak opłacę to automatycznie się odblokuje, czy długo trzeba czekać? A może konieczny jest dodatkowy kontakt z Alle?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
xyz96
#21 Demiurg#

Musisz w takiej sytuacji zapłacić zaległe faktury + to, co masz jeszcze niezafakturowane, czyli wyzerować saldo Allegro Finanse. Nie ma reguły, o czas odblokowania zapytaj Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów
ACCURON
#13 Ambasador#

blokada automatycznie zawieszone konta trzeba pisac do allegro

oznacz moderatorów
Mac20ek00
#13 Ambasador#

Z automatu odblokują sprzedaż. Nie po minucie oczywiście.

oznacz moderatorów
qlombo
#9 Pomysłodawca#

Właściwie to szybciej niż po minucie. Od razu po zaksięgowaniu wpłaty dla Allegro.

oznacz moderatorów
color-tech
#2 Obserwator#

U mnie wpłata została zrobiona około godziny 11 saldo widoczne 0 zł a nadal konto zablokowane już pisałam do nich ale zero odpowiedzi 

oznacz moderatorów
VedicLifeWay
#1 Nowicjusz#

Płatność uregulowana 12 dni temu. Dwa razy zgłaszałam to do allegro. Konto wciąż zablokowane.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@VedicLifeWay Twoje konto zostało zablokowane po dyskusji, a nie w związku z brakiem zapłaty. Widzę, że wysłałaś kolejną wiadomość mailową w tej sprawie, dlatego proszę, żebyś poczekała na odpowiedź.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
kamacka
#2 Obserwator#

Witam 

Czy osoba, która ma taką samą sytuację tzn. blokada przez POK ma czekać i konto zostanie odblokowane czy to już koniec sprzedaży na Allegro???? Czekać ile czasu i na co ??? Czeka już kilka dni wysyla zgłoszenia i nie wie co robić, bo nikt nie odpisuje na te maile , jest bezsilna bo to jedyny jej dochod i utrzymuje z tego całą rodzinę. Popełniła błąd ale chyba może liczyć na kolejną szansę?

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kamacka ta osoba powinna skontaktować się z Działem bezpieczeństwa, ponieważ tylko oni mogą podjąć decyzję o odblokowaniu konta, a także spełnić warunki podane przez ten dział, aby odblokować konto. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów