anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile wynosi opłata za wystawienie przedmiotu na 30 dni?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Lunabunny
#7 Wielbiciel#

Nie rozumiem naliczania opłaty za wystawienie oferty. Chcę wystawić ofertę w dziale, moda damska. Nie jestem przedsiębiorca a prywatnym sprzedawcą. Według kalkulatora, do zapłaty będę miała okolo 20 zł prowizja od sprzedaży plus oplata za wystawienie 1 zl. Mam opcje do wyboru na ile dni chcę wystawić przedmiot. I tu mam zagwozdkę. Czy jeśli wystawię na 30 dni, to allegro będzie automatycznie mi przedłużać ofertę co 10 dni naliczając jakąś opłatę? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
komis-bell
#21 Demiurg#

@Lunabunny Jeśli w polu wystawienie przedmiotu widzisz ''0,00 zł / 10 dni'' to nie będzie żadnej opłaty za samo wystawienie.

oznacz moderatorów
Lunabunny
#7 Wielbiciel#

Nie chodzi mi i o opłatę za wystawienie przedmiotu. A o to czy allegro będzie mi automatycznie naliczać opłatę za czas trwania aukcji, czyli 30 dni. Widzę, że jest napisane 0,00 zł/10 dni. Ale co dalej skoro wybrałam 30 dni.

oznacz moderatorów
keichi
#13 Ambasador#

Opłatę 1 zł Allegro pobiera dopiero w momencie sprzedaży. Za wystawienie nic nie płacisz. 

oznacz moderatorów
Lunabunny
#7 Wielbiciel#

To wiem, chodzi mi o opłatę za czas na jaki wystawiłam przedmiot.

oznacz moderatorów
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Zależy od kategorii.

oznacz moderatorów
Lunabunny
#7 Wielbiciel#

Może zapytam ogólnie bez kategoryzowania. Czy wystawiając przedmiot na 30 dni, jest z tym związana jakąś dodatkowa opłata? Czy allegro co 10 dni będzie mi przedłużać aukcje i tym samym naliczać opłatę? Pytam bo widzę że 10 dni jest za darmo, a co jak ktos wystawi przedmiot właśnie na 30 dni?

oznacz moderatorów
keichi
#13 Ambasador#

Nie, wystawienie jest darmowe. Szczegóły sprawdź w tabeli opłat i prowizji. 

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jeśli w danej kategorii opłata za wystawienie jest 0,0 zł to czy wystawisz na 10 dni czy na 30 dni nie płacisz za wystawienie ale jak w jakiejś kategorii jest podana konkretna kwota za wystawienie to jest liczona za wystawienie do 10 dni i za kolejne wznowienie jest naliczana ponownie -czyli zapłacisz ją w tym okresie 3 razy.

oznacz moderatorów