anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ilość zalogowanych urządzeń

werach1
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  loguje się do konta Allegro tylko i wyłącznie z jednego telefonu i zauważyłem że jestem zalogowany z mojego telefonu i mi że jest napisane nieznane urządzenie wylogowałem to nieznane urządzenie zmieniłem hasło a następnego dnia znowu pojawiło się to nieznane urządzenie czy mam się czegoś obawiać

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@werach1 czy możesz przesłać nam zdjęcie lub zrzut tego komunikatu? Sprawdzimy to, ale muszę wiedzieć o jakie urządzenia dokładnie chodzi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

werach1
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  loguje się do konta Allegro tylko i wyłącznie z jednego telefonu i zauważyłem że jestem zalogowany z mojego telefonu i mi że jest napisane nieznane urządzenie wylogowałem to nieznane urządzenie zmieniłem hasło a następnego dnia znowu pojawiło się to nieznane urządzenie czy mam się czegoś obawiać

Screenshot_20230807_091850_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów

werach1
#7 Wielbiciel#

Za pierwszym razem nie było literki k tylko napis nieznane urządzenie

Zmieniłem hasło i dalej się pojawia

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zawsze tak będzie jak się wylogujesz i zalogujesz od nowa. A szczególnie jak czyścisz pliki.

oznacz moderatorów

werach1
#7 Wielbiciel#

Twoj produkt znalazl nabywce! Otrzymac platnosc i etykiete: https://site.tlccover.com/s/qqNNC A to jest z Allegro bo od tego zaczęły się moje podejrzenia. Niestety wszedłem w ten link

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@werach1 to próba wyłudzenia danych.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To nie jest od allegro . Tak działają oszuści którzy chcą wyłudzić dane i dostęp do Twojego konta.

oznacz moderatorów

werach1
#7 Wielbiciel#
  • Generalnie mam tylko podany numer konta na które mają wpływać pieniądze nie mam przypięte żadnej karty ani nic takiego czy powinienem się obawiać Jeśli możesz mi doradzić co powinienem zrobić bo niestety nie jestem w tych sprawach biegły i ten SMS przyszedł z tego samego numeru Z jakiego dostaje kody na przykład do jakiegoś logowania do Allegro
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@werach1 poprosiłam Dział bezpieczeństwa o sprawdzenie Twojego konta i nie doszło na nim do włamania. Samo kliknięcie podejrzanego linka nie oznacza jeszcze, że na konto ktoś się włamał. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów