anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dodać własną markę firmy do allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
GlebokiSen
#9 Pomysłodawca#

Witam, prowadzę firmę i jesteśmy producentami artykułów tekstylnych. Przy wystawianiu ofert musze zaznaczać przy producencie opcjie inna. Jak dodać własną markę żebyśmy mogli ją wybierać z listy producentów. Dodałem już na Allegro Ads ale i tak nie pokazuje się na liście producentów. Jest to ważna kwestia dla Nas. Pozdrawiam @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@GlebokiSen Aby dodać markę na listę podczas wystawiania oferty, podaj mi proszę nazwę marki, kategorie, w których miałaby zostać dodana (pełne ścieżki kategorii) oraz przykładowy kod EAN dla tej marki. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
rg_systemx
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi Hej! Ja w takiej samej sprawie. Chciałbym aby moja marka znalazła się na liście marek. Jak mam to zrobić? @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Topify
#2 Obserwator#

Witam, jak mogę przesłać Państwu informacje? @w_kiwi 

oznacz moderatorów
rg_systemx
#7 Wielbiciel#

@Topify  Jeżeli to nie problem to prosze na maila picto.center@gmail.com Z góry dziękuję 🙂

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@rg_systemx @Topify Możecie wskazać te informacje tutaj lub przesłać je na adres spolecznosc@allegro.pl. W wiadomości proszę również o dodanie linku do bieżącego wątku. 

@rg_systemx Jeśli potrzebujesz kontaktu mailowego z doradcą, możesz napisać do nas przez formularz. My (moderatorki) odpowiadamy wyłącznie na forum. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów