anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak nadać przesyłkę?

MAMY ROZWIĄZANIE!
PSK-NET
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Dopiero zaczynam sprzedaż i chciałbym się zapytać jak mogę nadać przesyłkę bez dodatkowych umów z przewoźnikami, korzystając z funkcji wysyłam bez umowy (z allegro). 

Wybierając obok zamówienia nadaj przesyłkę przechodzę do formularza "wysyłam z Allegro" ale cały czas prosi mnie o dodanie własnej umowy, której nie mam.

Jak mogę w takim razie wysłać bez dodatkowych własnych umów? 

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Bo tak jest wszystko zależy, dla niektórych nie trzeba dla innych trzeba, 

oznacz moderatorów
PSK-NET
#7 Wielbiciel#

A na jakie nie muszę mieć? 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PSK-NET Jaką metodę dostawy wybrał kupujący?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
PSK-NET
#7 Wielbiciel#

Allegro Kurier24 Inpost, drugi klient Allegro Kurier DPD, a trzeci z kolei Allegro paczkomat InPost.

Rozumiem, że jeśli jest Przedrostek allegro to nie muszę mieć umowy?

oznacz moderatorów
_Bardotka_
#9 Pomysłodawca#

Dla wysyłek z inpost musisz założyć konto menadżer inpost, otwierasz konto, uzupełniasz dane i łączysz menadżer z kontem na allegro i dopiero wtedy możesz nadawać przesyłki. W przypadku tych niesmartowych z opłaconą przesyłką, doładowujesz sobie konto w menadżerze, opłacasz i nadajesz, po integracji wszystkie przesyłki się wczytują automatycznie

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PSK-NET Jedynie przesyłkę Allegro Kurier DPD nadasz w narzędziu Wysyłam z Allegro bez umowy własnej. Pełną listę metod znajdziesz tutaj.

Przesyłki Allegro InPost możesz nadać bez podpisywania umowy z przewoźnikiem, jeśli na stronie InPost zalogujesz się danymi z Allegro i zaimportujesz oczekujące przesyłki. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów