anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak połączyć dwa zamówienia od jednego kupującego w jedną etykiete Paczkomat InPost

visage_wave101
#8 Zapaleniec#

Witam. Udało mi się dzisiaj sprzedać jedno CD na allegro. Miałem też inne CD z tej samej serii więc stwierdziłem, że napisze do kupującego, czy nie chciałby także kupić. Kupujący odpisał, że jest zainteresowany więc wystawiłem to drugie CD dziesięć złoty taniej niż cena początkowa żeby uniknąć dodatkowych kosztów przesyłki. Tak więc jak można połączyć dwa zamówienia od jednego kupującego w jedną etykietę (Paczkomat InPost), żeby wysłać obie płyty w jednej paczce i z jedną etykietą? Proszę o szybką odpowiedź. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Wyślij w jednej jak chcesz, Ty sprzedający nie połączysz. Połączy je kupujący: Na zwykłym Allegro połączysz - kup przedmiot przez Kup teraz, ale po przekierowaniu do banku NIE PŁAĆ. Potem wejdź w zakładkę Moje zakupy, anuluj rozpoczętą płatność, następnie zaznacz po lewej stronie przedmioty z licytacji i przedmiot z Kup teraz i na samym dole kliknij Zapłać.

Pamiętaj żeby mieć dowód na wysłanie obu.

oznacz moderatorów

visage_wave101
#8 Zapaleniec#

A w przypadku gdy kupujący już zapłacił za oba przedmioty nadal może te zakupy połączyć?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@visage_wave101 Nie da się systemowo.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Nie da sie

oznacz moderatorów