anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak zdobyć kontakt do sprzedającego archiwum

Client:33516100
#1 Nowicjusz#

chciałabym otrzymać kontakt do osoby która wystawiła dany produkt i go nie sprzedała a ja jestem zazinteresowana: https://archiwum.allegro.pl/oferta/casadei-39-botki-kozaki-futro-lisy-multikolor-i6627469374.html

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:33516100Jeżeli ma aktywne aukcje to poprzez zadaj pytanie sprzedającemu. Jeżeli nie ma - nie możesz.

@_HolaOla_ @cloudcloud @msniezek - to już kolejne zapytanie o to. Sugestia : przywróćcie tą funkcję.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash dziękujemy za tę sugestię, ale aktualnie nie mamy planów przywrócenia tej funkcji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:45512501
#7 Wielbiciel#

Też chciałbym się skontaktować z osobą, która wystawia przedmiot, którego nie było ofert kupna i nie ma innych aukcji. Dlaczego nie ma takiej możliwości? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45512501 nie udostępniamy danych sprzedających. Jeśli nie znasz loginu, a sprzedający nie ma innych ofert, to przykro mi, nie ma możliwości kontaktu z osobom która jakiś czas temu coś sprzedawała na Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:43595184
#1 Nowicjusz#

Witam

Czy jeśli znam login sprzedającego z oferty archiwalnej, gdzie nie było ofert kupna, ale obecnie ten sprzedawca nic nie sprzedaje, to czy jest możliwość skontaktowania się ze sprzedającym w sprawie tej oferty?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@Client:33516100 to że jest tam "Nie było ofert kupna" nie oznacza że nie sprzedała. Czasami przeglądałem swoje aukcje w archiwum i były na nich zakupy to w archiwum widnieje jako "Nie było ofert kupna"

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:33516100 Nick tamtego sprzedającego to koraliczek20

Ostatnio logował się wczoraj na Allegro > spróbuj napisać do niego przez Centrum Wiadomości > chociaż wątpię aby miał jeszcze przedmiot z aukcji sprzed 7 lat > ale próbuj🤔

oznacz moderatorów