anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakim cudem wyrózniają się mi oferty

MAMY ROZWIĄZANIE!
tubiski
#8 Zapaleniec#

codziennie wchodzę i śledze a tu znowu niespodzianka nastepna niespodzianka , nic nie wyrozniam a somo wskakuje mi i nalicza oplaty nie chcę wyrożnien . Prosze zwrócić mi zabrane opłaty .

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Co to za nowy "cud" ,można to jakoś wyjaśnić? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Cudów nie ma, coś gdzieś kliknąłeś i wyraziłeś zgodę.  Może panie moderatorki podpowiedzą .

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tubiski poproszę o potwierdzenie czy chodzi o wyróżnienia ofert o numerach 12391381523  oraz 12391381564? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
tubiski
#8 Zapaleniec#

ta pierwsza tak a druga 12391381565 chyba bo sama nic nie dodawałam do wyróżnienia oprócz tych w pakiecie powitalnym i tyle ,reszte nie wiem czemu mi się uaktywnia , nic nie dodaje , a jeszcze jedna od allego ale sprawdzałam nie pobrano za wyroznienie. Czyli dwa razy , dzien wczesniej wchodzilam i byla tylko ta z allegro za 0 zł a dzis bum znowu 19 zł 

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tubiski te opłaty naliczają się cyklicznie i promowanie nie było wyłączone, już je wyłączyłam, jeszcze poproszę Cię o cierpliwość, bo wysłałam prośbę o korektę opłat na Twoim rachunku. Wrócę z potwierdzeniem, gdy otrzymam odpowiedź 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tubiski i wracam z potwierdzeniem, że korekty opłat zostały wykonane 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
tubiski
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję . Pozdrawiam

oznacz moderatorów