@Syrena_zT @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @nat_not @_HolaOla_
Możecie poprosić o ogarnięcie algorytmów liczących czasy wysyłek dla zamówień?
A w punktacji mam 0/160
Proszę o wyjaśnienie w jaki sposób 15% moich zamówień zostało odebranych nazajutrz po zakupie ale ja ich w dniu zakupu nie wysłałem 🙂
I mam propozycję jeśli można.
Mam zamówień tyle co kot napłakał ale lubię to co robię. Jednak żeby być super sprzedawcą to muszę mieć min. 50 zamówień miesięcznie. Nie wydaje wam się wam to bezsensowne? Sytuacja teoretyczna: Ktoś robi jakieś rękodzieło, którego produkcja zajmuje np. tydzień. Choćby był super-extra-duper-najwspanialszym sprzedawcą pod słońcem, który po każdej sprzedaży cofa się w czasie i wysyła towar dzień przed zakupem a przez kolejny miesiąc wynosi każdemu kupującemu śmieci i zmywa naczynia, to i tak nie ma szans na zostanie "super sprzedawcą" bo pracując 25h/dobę nie wyrabia tych 50 przedmiotów które są warunkiem otrzymania tego wyróżnienia. To samo przyjdzie słabszy miesiąc i gdzie poszło tylko 49 przedmiotów. To trochę nielogiczne bo wg mnie super sprzedawcą nie czyni cię to ile produktów sprzedasz tylko to jak załatwiasz sprawy z nią powiązane.
@nortimj 100% Twoich zamówień jest nadanych zgodnie z deklarowanym przez Ciebie czasem wysyłki. Natomiast punktacja 0/160 odnosi się do szybkiej wysyłki i aby otrzymać punkty w tej mierze musisz nadać przesyłki z zamówieniami, które składają się z ofert z deklaracją wysyłki natychmiast lub 1 dzień.
Zrzut, który przedstawiłeś to widać to inna miara, a mianowicie czas dostawy, a nie wysyłki. Co prawda w ostatnich 30 dniach nie miałeś wielu zamówień ,ale są tam takie, które spełniły warunek i które były w doręczeniu kolejnego dnia od zakupu - np. zamówienie bf1093e5-c522-11f0-973d-c37c56fdf656, złożone 19.11.2025 o godz. 09:36, a doręczenie 20.11.2025, o godz. 11:09, czyli następnego dnia po nadaniu.