anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jako firma. Sprzedaż nowej konsoli zaplombowanej nintendo switch.

Damekkom
#7 Wielbiciel#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ klient zakupił nową zaplombowaną konsole nintendo switch 23.05 18.45 (czwartek) czas wysyłki 27.05 23.59 (poniedziałek).

Zadał pytanie odnośnie wysyłki kiedy może się spodziewać w piątek po godzinie 16, parę minut po owego pana wiadomości odpisałem w poniedziałek chodz postaram się wysłać w sobotę. Sobota godzina 13 kolejna wiadomość "martwi mnie brak nadania przesyłki, zwłaszcza że jest pan z wrocławia, czy to jakiś problem?"

Sklep mamy otwarty w dni robocze więc przed otwarciem odczytałem wiadomość na którą odpisałem "dziś zostanie nadana chyba, że mógł bym panu podwiezc" widząc także że klient jest z wrocławia wyszedłem z taką propozycją, klient odpisał " prosze mi nadać paczkę inpostem tak jak jest ustalone na allegro, nie mam możliwości umówić się z panem" odpisałem nie ma problemu. Godzina 14 założenie sporu z opisem klienta Opis problemu: Towar zakupiony kilka dni temu, status opłacony, po kontakcie zapewnienie że wysyłka w piątek, może w sobotę. Bez reakcji, dziś sms na nr telefonu i rozmowa na Allegro z kolejnym zapewnieniem wysyłki, zmiana statutu na w przygotowaniu, w godzinach porannych, i nic nie nadana, jutro termin dostawy i jutro uroczystość urodzinowa chrześniaka. Pytałem !!! Czy jest jakiś problem sprzedający nie odpowiedział. Była propozycja dostarczenia mi konsoli osobiście ale nie po to zaznaczam paczkomat żeby się z kimś umawiać gdzieś na konkretną porę, skoro jest problem z włożeniem paczki do paczkomaty to tym bardziej myślę że nie było by to możliwe … Mam obawy które przesłałem sprzedającemu Dzisiaj zamówiłem inny produkt który już jest w drodze do mnie … nie rozumiem postawy Proszę o pomoc.

pan kontaktował się ze mną dopiero dopiero w piątek w sprawie wysyłki, na każdą wiadomość odpisywałem w przeciągu paru minut co także świadczyły screeny a pan już w pierwszej wiadomości dyskusyjnej kłamał, co potwierdzały wnioski z czasu dostawy oraz kontaktu, wszelkich zapewnień z mojej strony.

wtorkowego dnia była uroczystość wspomniana przez pana paczka dotarła wczorajszego dnia dotarła przesyłka została odebrana godzina 15 a wieczorem kolejny spór że konsola używana kod do gry wykorzystany i podstawka uszkodzona wraz z zdjęciami. Oraz negatywny komentarz o braku terminowej wysyłki oraz o nie zgodności przedmiotu, oczernianiu mojej osoby, także że gra jest w formie cyfrowej o braku folii na ekranie konsoli, foliie w które jest pakowany przedmiot są matowe. 

standardowo producent pakuje w folie matowe wszelkie akcesoria, oraz standardowo konsola nie posiada folii na ekranie.

konsola była nowa zaplombowana, opis był szczegółowy odnośnie wersji konsoli stanu wraz z formą gry, także na pudelku konsoli była opisana a konsola nie była uszkodzona, w transporcie z pewnością także nie mogła zostać uszkodzona owa podstawka ponieważ karton producenta jest dobrze zabezpieczony, podstawka znajduje sie na tylnym panelu konsoli.  klient oczekuje zwrotu, jesteśmy pewni że konsola nie była w takim stanie oraz kod nie był wykorzystany. 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@Damekkom w czym masz problem, poproś o odesłanie, zobacz co się stało i odrzuć reklamację, może to próba wyłudzenia kasy z protect 😞

Pamiętaj że reklamacja już zgłoszona, masz 14 dni na odpowiedź, jak nie odeśle nie zapomnij odrzucić, jak odeśle sprawdź czy to Twoje czy może gry odpalił i zwraca, odrzuć reklamację, pamiętaj żeby odpowiadać na każdą wiadomość nawet te bzdurną i pilnuj 14 dni od rzopoczęcia dyskusji !!! 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Damekkom Masz wszystko nagrane, masz dowody a kupujący ma prawo rekalamcji więc musisz ją rozpatrzyć i się do niej odnieś, możesz na odległość ale możesz kazać odesłać, masz na rozpatrzenie 14dni.

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

moim zdaniem on odeśle ci swoją konsolę, inną, kupioną gdzie indziej

oznacz moderatorów

Damekkom
#7 Wielbiciel#

allegro jeszcze nie włączyło się do dyskusji, klient żąda polowy kosztów.

Konsola była używana plomba brudna kod wykorzystany !!! Na wszystko zdjęcia filmy świadkowie Czy ty człowieku myślisz że ja nie mam 120 zeta na grę !!! Technik podłączy sprzęt i po pół godziny będzie wiedział wszystko a za tego technika ci naliczą 1. Oddajesz kasę 2. Oddajesz 50% - koszt gry plus cena za używkę 3 idziesz w zaparte art 286 kk Nr konta masz decyzja należy do ciebie Jesi wierzysz że ktokolwiek gdziekolwiek uwierzy po ekspertyzie że towar był nowy i nie używany na dzień wczorajszy 🙂 to brawo .. jeśli myślisz że nie można ustalić daty wykorzystania kodu to brawo … W jednym chyba jesteśmy zgodni, dyskusja jest jałowa Ty w zaparte a po wyciągnięciu danych : data produkcji rozruch konta ect powiesz „Ooo ja nie wiedziałem” Z mojej strony to wszystko, czekam na zwrot pieniędzy,

konsola była nowa zaplombowana, mam także na to dokumenty. nie uszkodzona, kod do gry nie wykorzystany. folii standardowo nie ma na ekranach konsoli, jaki i folie pakowne są matowe. Reszta twierdzeń kupującego także się nie zgadza.

oznacz moderatorów

Damekkom
#7 Wielbiciel#

Napisałem w dyskusji: Proszę o wysyłkę zwrotną w celu rozpatrzenia pana reklamacji do której odniesiemy się w ciągu 14 dni. Na dane zawarte w odniesieniu "reklamacje" allegro. Pozdrawiam

Odpowiedz dostałem taką

To nie jest reklamacja To jest odstąpienie od umowy cwaniaczku Masz czas do 12 To już nie jest towar tylko dowód w sprawie z art. 286 kodeksu karnego Jeśli nie oddasz kasy lub połowy tak jak zaproponowałem 13 trafi razem z zawiadomieniem o popełnieniu przestepstwa do prokuratury Jako dowód w sprawie … **piiip**a !!! Cwaniak !!! Do 12 podejmij decyzję Będzie przelew nie ma sprawy

oznacz moderatorów

musashi2007
#13 Ambasador#

@Damekkom 
Nie daj się zastraszyć i nie denerwuj się przede wszystkim bo szkoda nerwów na takich ludzi.
Najlepiej jak uprzedzisz delikwenta i sam złożysz zawiadomienie o próbie wyłudzenia i zastraszania. Ja bym się szarpnął i oddał sprawę do kancelarii prawnej.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Toż to wygląda na szantaż a nie uczciwe rozwiązanie problemu . Na próbę szantażu też są paragrafy.

oznacz moderatorów