anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient nie żyje

X500_TOOLS
#8 Zapaleniec#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Dzień dobry
mam dyskusje nierozwiązana ponieważ Allegro wypłaciło z protect. Natomiast klient nie odebrał produktu bo mu się spieszyło. Dyskusja nierozwiązana przez to ńie mogę odblokować konta. Wysłałem pismo do niego okazuje się, ze klient zginął w wypadku i nie żyje. Co mam zrobić teraz? Czy mam dostarczyć akt zgonu klienta do Allegro czy co?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

Przykra sprawa. Skontaktuj się z działem bezpieczeństwa.

oznacz moderatorów

X500_TOOLS
#8 Zapaleniec#

Dział bezpieczeństwa to ma skansen w mózgu jak groch o ścianę. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@X500_TOOLS Cześć, poproszę o numer zamówienia/ID dyskusji, a także informację, skąd informacja o wypadku klienta (i jeśli jest taka możliwość, to zrzut ekranu, który to potwierdzi). 

Jeśli na zrzucie są dane wrażliwe, to prześlij je na spolecznosc@allegro.pl (i podaj link do tego wątku). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

X500_TOOLS
#8 Zapaleniec#

07535ad0-67dd-11ed-bba5-29ee260e4639

wysłałem list polecony został awizowany. Poczta Polska dała adnotacje ze adresat nie żyje. 

oznacz moderatorów

X500_TOOLS
#8 Zapaleniec#

Jeżeli zdjęcie adnotacji wystarczy to wysle 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@X500_TOOLS Poproszę o dowód, ponieważ nie wprowadziłeś numeru listu przewozowego do systemu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria @kostas11 @Ziolko39 jak zyje takiego kabaretu to tu jeszcze nie grali 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

To pewnie dlatego mu się spieszyło.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Nie zdążył 😓

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@az1rael Był już podobny wątek

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Ziolko39 i jak sie skonczylo dzial bezpieczenstwa poprawil na beton zelbet czy laskawie odblokowali konto? Oni tam sa ekstremalnie niezyciowi 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

 @az1rael Nie pamiętam > a nie będę szukał > nie kolekcjonuję wpisów jak niektórzy

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Tez nie bede szukal ale liczylem ze moze pamietasz z ciekawosci skoro zapamietales ze cos podobnego bylo ja akurat takie ciekawostki zapamietuje wlasnie dlatego ze to sa bardzo niestandardowe cudawianki 

oznacz moderatorów