anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kody EAN - mam produkt, który nie posiada kodu EAN. Jak wystawić produkt do sprzedaży.

MAMY ROZWIĄZANIE!
ACTIVE-VITAL
#8 Zapaleniec#

Mam produkt, który nie posiada kodu EAN. Jest to  produkt niszowy, który producent dopiero wprowadza na rynek. Jak mogę wystawić ten produkt na Allegro bez kodu EAN?

Pozdrawiam M

oznacz moderatorów
41 ODPOWIEDZI 41
lejemyswiatlo
#8 Zapaleniec#

Dobry wieczór. Mam ten sam problem. Po czasie chciałem zrobić porządki na aukcjach, wystawić coś w nowej kategorii itp. i jestem w sytuacji że bez EAN nie mogę nawet edytować obecnych aukcji bo wszędzie jest już wymagany, nawet jak nie jest to kategoria w której jest obowiązkowy to tak jak Pani pisze, nowego produktu do katalogu nie dodasz już bez kodu 🙂

I co mam zrobić w sytuacji gdzie sprzedaję produkty robione ręcznie w dodatku personalizowane w taki sposób że każda świeczka jest inna. Jak dobrze to wszystko rozumiem opcje są trzy:

1. Połączyć swój produkt z czymś co nawet nie przypomina mojego i ma zmyślony kod przez sprzedającego bo napotkał ten sam problem.

2. Samemu zmyślić te przeklęte kody poszerzając tylko to bagno które się przez to tworzy.

3. Albo oczywiście postępować zgodnie z zasadami i do każdej świeczki personalizowanej nadawać nowy kod...? Pomijając już nawet koszta ich wygenerowania i opłat rocznych od sprzedaży to czysto logistycznie jest to kuriozum...

I jak Pan powyżej nie mam pretensji do nikogo tutaj, bo zdaję sobie sprawę że żaden moderator/ka nie ma mocy sprawczej żeby coś zmienić, ale skoro ten problem dotyczy naprawdę dużej liczby małych sprzedających, którzy nie handlują gotowymi markowymi produktami jakich pełno, to może można by w jakiś sposób zasugerować komuś "na górze" żeby się tym zainteresował.

Sarkastycznie już dodam na koniec że jak trzeba zabrać 17% prowizji od sprzedaży, do tego dodatkowo 60% z tych 17 za promocje żeby cokolwiek w tym morzu sprzedać, a na koniec niepozorną złotówkę od każdej sprzedaży jednorazowo to mechanizmy do tego i nowe regulaminy tworzone są jak grzyby po deszczu... Ale stworzyć mechanizm skrojony pod produkty hand made itp. to chęci już tyle nie ma. Naprawdę nie rozumiem dlaczego Allegro stopniowo dobija małe przedsiębiorstwa które chcą się tu rozwijać. Zupełnie jak państwo polskie... Szkoda.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
emarket-eu
#2 Obserwator#

błędów jest strasznie dużo!

oznacz moderatorów