anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier DHL nie odebrał paczek

KsiegarniaAnika
#8 Zapaleniec#

Wczoraj kurier dhl nie odebrał od nas paczek. Proszę o pilną interwencję i nie uwzglednianie paczek w jakości obsługi.

Nr paczek: 28169075907 oraz 28169072000

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

KsiegarniaAnika
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KsiegarniaAnika abyśmy mogli wykluczyć te przesyłki, potrzebujemy potwierdzenie od przewoźnika, że opóźnienie wynika z jego winy, dlatego skontaktuj się proszę z DHL (numer podjazdu to 6460220824WWW). Gdy otrzymasz odpowiedź i potwierdzenie, możesz je przesłać za pomocą formularza lub tutaj na forum. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

KsiegarniaAnika
#8 Zapaleniec#

A co z odbiorem paczek? Kontaktowałam się z dhl i kazali mi się skontaktować z allegro  bo kurier był zamówiony przez allegro. Skoro był zamówiony kurier a nie odebrał paczek to chyba logiczne po której stronie jest wina?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KsiegarniaAnika przykro mi, że otrzymałaś taką odpowiedź od przewoźnika. Owszem podjazd był zamawiany na Allegro, ale u nas w systemie wszystko wygląda prawidłowo, więc to przewoźnik powinien wyjaśnić, dlaczego kurier nie przyjechał po odbiór przesyłek. 
W kwestii wykluczeń, poproszę Cię jeszcze o cierpliwość, dowiem się, czy mamy wystarczające informacje, aby wykluczyć zamówienia i wrócę z odpowiedzią, gdy ją otrzymam.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

KsiegarniaAnika
#8 Zapaleniec#

Z tego co wiem to Wy jesteście stroną nie ja. Gdyż to Wy maciej podpisaną umowę z DHL. Dhl na infolinii odpowiada aby kontaktować się z allegro i abyście Wy kontaktowali się dopiero z Dhl

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KsiegarniaAnika w takim razie poproszę Cię o kontakt za pomocą formularza, Doradca będzie mógł przekazać zgłoszenie do przewoźnika, ja nie mam takiej możliwości. 
Zamówienie nr  916b32f0-5f0d-11ef-a991-6dc0c165b7c8 od jutra nie będzie wliczać się do jakości, zamówienie nr 9f40dfa0-5f86-11ef-8749-2debf3f63c16 jeszcze nie jest opóźnione, jeśli kurier dzisiaj nie przyjedzie po paczki, wykluczymy je z Twojej jakości sprzedaży. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@KsiegarniaAnika poprosiłam o wykluczenie tych zamówień ze statystyk Twojej sprzedaży. 
Zamówienie 916b32f0-5f0d-11ef-a991-6dc0c165b7c8 zostało już wykluczone.
W przypadku 9f40dfa0-5f86-11ef-8749-2debf3f63c16 będzie mogło zostać wykluczone, jeśli dziś kurier go nie odbierze. 

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

KsiegarniaAnika
#8 Zapaleniec#

A co z brakiem podjazdu kuriera? Na infolinii DHL odpowiadają że należy to zgłosić do allegro gdyż odbiór był zamawiany przez allegro i Wy możecie zrobić interwencję nie ja

 

oznacz moderatorów