anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam ograniczenie na koncie.

Narzedziaprofieu
#7 Wielbiciel#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ jestem całkiem nowa! Uczę się! Poprawiłam oceny od kupijących, robię sobie kursy online w Akademii Allegro. Piszę prośby o ściągnięcie ograniczeń i nic... zero odpowiedzi! co mam zrobić?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Narzedziaprofieu Cześć. 🙂 Podnieś swoją jakość sprzedaży do minimum neutralnego poziomu i wtedy napisz do nas mejla na https://allegro.pl/pomoc/kontakt lub w odpowiedzi na naszą ostatnią wiadomość do Ciebie w korespondencji 37119654 

Wskazówki, jak poprawić jakość sprzedaży, znajdziesz w ostatniej wiadomości w wyżej wskazanej korespondencji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Narzedziaprofieu
#7 Wielbiciel#

No niestety, o tym wszystkim wiem od momentu ograniczeń. Jakość sprzedaży można podnieść sprzedając!  Stosuję się do wszystkich sugestii, ale Allegro mi nie odpowiada! Co jeszcze mogę zrobić?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Narzedziaprofieu Postaraj się o usunięcie negatywnych komentarzy na swoim koncie. Możesz też spróbować kontaktować się ze sprzedającymi, którzy nie wystawili komentarza dotyczącego transakcji. Dopiero wtedy się z nami skontaktuj (przez formularz w wiadomości mejlowej lub w odpowiedzi na mejla 37119654). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Narzedziaprofieu
#7 Wielbiciel#

negatywne komentarze? Nie wiem gdzie takich szukać. Negatywne oceny- owszem popracowałam . Moja obecna ocena od kupujących to 79%

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Narzedziaprofieu https://allegro.pl/uzytkownik/Narzedziaprofieu/oceny 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Narzedziaprofieu
#7 Wielbiciel#

Oceny już poprawiłam w miarę możliwości!  Co jeszcze mogę zrobić?

oznacz moderatorów

Narzedziaprofieu
#7 Wielbiciel#

To wszystko już uczyniłam!  Pytanie ile mam jeszcze czekać? Bo czas to pieniądz:)

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Narzedziaprofieu Musisz poprawić Jakość swojej sprzedaży na poziom minimum neutralny i dopóki tego nie zrobisz, Twoje konto nie zostanie odblokowane.

Wciąż masz 3 negatywne oceny, które bardzo obniżają Jakość sprzedaży.

Najlepiej poczytaj trochę o Jakości i sama zastanów się, co jeszcze możesz poprawić na swoim koncie: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/jakosc-mojej-sprzedazy 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Narzedziaprofieu
#7 Wielbiciel#

Musisz poprawić Jakość swojej sprzedaży na poziom minimum neutralny i dopóki tego nie zrobisz, Twoje konto nie zostanie odblokowane.     Pytanie : W jaki sposób mogę porawić jakość sprzedaży przy zablokowanym koncie? Proszę o Pomoc.   

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Narzedziaprofieu Skontaktować się z klientami, którzy wystawili negatywne oceny i poprosić o usunięcie tych ocen. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Narzedziaprofieu
#7 Wielbiciel#

Rozmawiałam już z wszystkimi klientami. Trzech negatywnych komentarzy nie zmienię. Czy mam rozumieć , że to już koniec współpracy z Allegro?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Narzedziaprofieu Tak. Jak już pisałam wyżej, dopóki nie poprawisz Jakości, konto nie zostanie odblokowane.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Narzedziaprofieu
#7 Wielbiciel#

Cały czas pracuję nad poprawieniem jakości obsługi. Być może jakieś konkretne sugestie? może są osoby/opiekunowie, które wdrażają początkujących? Proszę tylko o pomoc:)

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Narzedziaprofieu skoro nie zmienisz negatywów to musisz zdobyć pozytywy sprzedając to co masz wystawione - zaproś więc znajomych np z fb na zakupy u ciebie

oznacz moderatorów